• ekşi sözlük bis2 beğenmeme timi yine takımı gömmüş yok efendim ptt maçı gibiymiş, fener şöyle rezaletmiş, hoca berbatmış falan filan.
    benim izlediğim maçta gayet pozisyon var, mücadele var, 2-0 öndeyiz, acaba ben mi farklı maç izliyorum diye şöyle bir bakayım dedim, ananıskim o ne! ankaragücü maçını izliyormuşum.
    öyle maç işte.
  • o değil de erzurum'un sağ beki kanstrup danimarkalıymış. hangi para, hangi motivasyon bi insanı danimarka'dan erzurum'a göç ettirebilir anasını satayım.
  • -emre bol: fenerbahçe'nin hedefi yok, erzurum ise kazanırsa ligde kalmak için büyük bir adım atacak, bu yüzden bence maçın favorisi erzurumspor.

-cüneyt şen ama fenerbahçe kazanırsa da sürpriz olmaz.

-emre bol fenerbahçe'nin erzurumspor'u yenmesi neden sürpriz olsun kardeşim allah allah yav.
  • fenerli kardeşlerim alınmasın ama fener'e gol atamayan takımın da süper ligde işi yok zaten.

hoşçakal erzurum.

kalpler göztepeyle
  • açıkçası bu kadar salağı aynı takıma topladıkları için ali koç ve comolli'yi tebrik ederim. cidden büyük iş...
  • camia olarak allah bizim belamızı vermiş.
  • türkiye'de sorunun hakemlerde değil futbolcularda olduğunu çok net şekilde gördüğümüz maç. hakem inanmıyor, faulu çalmıyor. ama bir değil iki değil arkadaş, herkes mi yatar, herkes mi yalandan faul almaya çalışır? oynayacağınız topu sikeyim harbiden. hakemleri suçlamıyorum artık. düzgün yönetmeye uğraştıkça yuhlanıyorlar, üzerlerine gidiliyor.
  • maç sonu sahayı pet şişeyle doldurdular. ne kadar belediyeli takım var hepsi düşsün yok olsun.
  • bu maçı izlerken (bkz: daenerys targaryen)'a hak verdim.
    bu takimda 1 2 tane masum var ama ozgurlesmek icin hepsini yakmak lazim*
  • bu kadar kabiliyetsizin aynı anda top koşturduğu bir fenerbahçe daha önce görmemiştim. yüz yılda bir denk gelecek hadiseye tanıklık ediyoruz. kıymetini bilelim çok şanslıyız.
hesabın var mı? giriş yap