• anüsüne acil vibrasyon yapılması gereken bir deveseviciye ait açıklama.

ya da yirmi gün yerine sadece üç günde mikserden gecirilmiş beton,ya da deniz kumundan bir havuzda spa hizmeti ve bonus olarak da ensar vakfı'nda bir fizyoterapi uygun olabilir.

hiç öyle üslup falan demeyin.

bu devesevicilerin anlayacağı dil budur .

enkaz altında yüzbinlerce can varken açılan başlığa bakın.
  • yapanlar yapiyo.
    15 yilda sifirdan ulke kuranlar var.
    col farelerinin durmadan kemirdigi ve hala daha ayakta olan ulke var.
  • bütün ülkenin kalitesizlikle, vasatlıkla, iş bilmezlikle yenilenmesine kızmanın yanında pek de yeterli olmayan bir kızmadır. başka kavramlarla da yenilenmiştir, ama onu seçimden sonra güncellemek istiyorum. feyyaz yiğit ekolündenim.
  • bütün binaların kontrolden geçirilip zayıf olanların yıkılması ve yeniden yapılması için 20 yıl neyinize yetmiyordu, a beceriksiz hırsızlar?

siktirolun gidin, gelecek hükümet 5 yılda bitirir o işi.
  • "demir ağlarla ördük ana yurdu dört baştan" yeterli bir cevaptır anlayana
  • yenilenenlerde yıkıldı, şimdi entry'ni de al git burdan.
  • ya bu ne aymazlik, cumlenizin siyasetinin de allah belasini versin, anlayisinizin da, yaklasiminizin da...

kardesim vatandaslarimizi kaybettik, kardesler, evlatlar... insanlar yakinlarini kaybettiler, aci cekiyorlar, millet olarak yaraliyiz, aci cekiyoruz, birak sovelim, sayalim rahatlayalim.

ilk yardim dersinde bile ne denir, aci ceken adam anana da kufur eder, normaldir, aldirmayacaksin, duymayacaksin, yardim edeceksin.

evet, 20 senede yenilemedigimiz ulkeyi simdi 2 senede yenileyecegiz. peki ya kaybettiklerimiz?
hesabın var mı? giriş yap