şükela:  tümü | bugün
  • abuk sabuk rezalet başlıkları ve arda-berkay tartışmaları arasında ilgi çekmeyecektir ancak bu değişim ibret alınması gerekir.

türkiye'nin ekonomisinin motoru olan inşaatın ülkede nasıl yeşil alan bırakmadığının canlı ispatıdır.

buradan görebilirsiniz.

hızlıresimden giremeyenler buraya
  • "çocukluğuma ve ergenliğime dair güzel olan her şeyin bir bir boka sarması ardından da bitmesi." furyasına yazlığımızın bulunduğu bodrum'un da eklenmemesi garip olurdu. bodrum da özellikle son 5-6 senedir bok gibi.
  • artan beton sevgimizin bir yansıması. adeta yemin etmişiz yeşilliği yok edip yerine beton dökmeye. ağaçlar, bitkiler ve doğa düşmanımız sanki.
  • şu değişime sebep olan herkesin vatana ihanetten yargılanması lazım benim gözümde. sağcı- solcu, milliyetçi - sosyalist vs. gibi hayatını siyasetten nemalanmaya adamış kimsenin umrunda olmayacaktır. sadece bizler gibi hayatta kalmaya çalışan üç beş gerçek vatanseverin canını yakacak, başlarını başka bir tarafa çevirmesine sebep olacaktır.

(bkz: allah belanızı versin)
  • ne güzel işte, toz-toprak-çimen yerine; beton daha beton temiz temiz gezinmelik olmuş.
    ayrıca kaç arap nemalanmış ve yatırım almıştır.
    bunlar hep yatırım, gelişim.
  • aralara beton saksıda çiçek serpiştirilir, amma abartıyorsunuz yahu...
  • arap hayranı bedeviler çölleştiriyorlar efenim durduramıyoruz..
  • rezalet gibi rezalettir gözümde.
  • akp'illerin ve türkiye'den otel/mülk alan arapların baktıkça mutluluk duyduğu, gözlerini alamadığı değişim.
  • daha bu yaz antalya'da dalışa gittim. otel adını bilmiyorum ama bir tane otel tam ormanın içerisine yapılmıştı. belki de antalyanın en güzel yeridir orası. sonuç olarak şaşırtmayan durum.