• herkese ayrı ayrı sunulan ve kimi nasıl sikersem anlayışının hakim olduğu tekliflerdir.

yıllardır digitürk abonesiyim ( süper paket ) ve hiçbir kampanya sunulmuyor bana. illa kapatma girişiminde bulunmak gerekiyor sanırım.
  • üyelik yılı: 6 yıl
    paket: şampiyonlar
    fiyat: 3 ay ücretsiz 9 ay 60.00 tl
  • üyelik yılı: 0 yıl
    paket: full paket
    fiyat: 3 ay ücretsiz sonrası yine ücretsiz
    sağlayıcı: atacast
  • wiziwig.com

ılk 3 ay ücretsiz, sonraki 5 yıl için ücretsiz ve erotik reklam destekli.

ek olarak türkçe, ingilizce spiker ve opsiyonel spikersiz maç izleme seçenekleri.
  • bein media group'in devralmasının etkilerini görmeden atlamamak lazım. pazarlama stratejisinde taşların yerinden oynayacağını düşünüyorum.

tabii adamların stratejisi ne yönde olacak tahmin etmek güç. ben bilmem bein bilir.
  • ligi boktan olan ülkelerde yayıncı kuruluş teklif ediyormuş.
  • link var mı beyler.
  • 5 yıllık üyelikten sonra sene içinde yaşadığım sıkıntılardan dolayı taahhüt biter bitmez kapattırıp d-smarta geçmiştim.tabi kapatma sürecinde sundukları ilk üç ay ücretsiz 9 ay 35 tl teklifi ve fenerbahçenin transferde coşması beni pişman etmiştir.pişman olsam da inadım inat , asla dönmeyeceğim.
  • teklifleri bilmem ama bence illa digiturk kutusuyla beraber almaya gerek yok(ligtv izlemek için sadece). iyi bi internet bağlantınız varsa internet üzerinden açıp dizüstü/masaüstü bilgisayaranızı televizyonunuza bağlayıp izlenebilir. böylece o saçma kutuya para vermeye gerek kalmaz.
hesabın var mı? giriş yap