• 9999- ama kafamız nasıl güzel
  • yok aq on-line pes ya da fifa oynasın takımlar. her oyuncu kendini yönetsin. hakem sıkıntısı da fazla olmaz hem böylece
  • bence anket yapılsın. en çok oyu alan takım şampiyon olsun*
  • öyle ya da böyle çok ciddi emekler de çöp olabileceği için yapılmaması gereken durumdur.

bir fenerbahçeli olarak, takımım küme mücadelesi de verse ertelenmeli yahut benzeri bir şekilde sonlandırmasını umuyorum.
    bakın en azından (bkz: cemil usta) gibi bir isime saygı duyulsun.

edit: yine gecikmemişler hemen sıvamışlar kendi takımlarından önce fenerbahçe ile ilgilenen partizanlar.
  • (bkz: olmamış olaylar hakkında olmuş gibi başlık açmak)

yeter amk. bir siktirin gidin.
  • ilk 4 takim play off oynayacak toplamda 8 mac oynayacakmis ulan dingil zaten ligin tamamlanmasina 8 mac kalmış niye play off olsun
  • 15- maçları kaybeden kulüpler kazanan kulüplere bi tepsi baklava ısmarlayacak
  • play off'un 8 takımla yapılacağını duysa asla bu başlığı açmayacak olan şu karışık günlerde bulanık suda balık avlama peşinde gezen fanatik bir arkadaşın hezeyanıdır.
    ulan ben galatasaraylıyım arada 3 puan fark var play off olursa trabzona başakşehire ayıp edilmiş olurum diyorum adam ligi feshetmenin peşinde...

başarı böyle gelmez dostum aziz yıldırımdan beri bu böyle bu işler ayak oyunlarıyla olmuyor.

rakiplerinden daha iyi olmak için her anlamda daha çok çalışırsan daha isabetli transfer yaparsan, yöneticilerine aşık olmak yerine onları eleştirmeyi gerektiğinde siktiri çekip koltuktan indirmeyi öğrenirsen süreğen başarılar kendiliğinden gelir.
  • ali koç başkan fenerbahçe şampiyon tezahüratları aklıma gelen başlık.
hesabın var mı? giriş yap