• sayın cumhurbaşkanımizin, kendisinin maaş oranına yapılan zammın altinda yaptırmayacağına inandığımız zam oranı olacaktır. yüzde 26 üzeri bekliyorum.
  • ben de diyorum ki devlet otomobilin ötvsinden kdvsinden fedakarlık yapacağına asgari ücretin vergisinden fedakarlık yapsın. asgari ücretten vergi alınmasın.
  • enflasyonun bu kadar yüksek olması sebebiyle en az yüzde 25 zamla gelmesi gereken ücret. eğer bu şekilde olmazsa halkı gerçekten zor günler bekliyor. (bkz: ekonomik kriz)
  • 2001 tl olmasını bekliyorum.
  • enflasyonla mücadele planı ile ürünlerde %10 indirime gidilmiş olduğundan resmi enflasyon verisi %21 olan ülkemizde bu %10'u çıkartıp %11 bulabiliriz.

gerçek enflasyonu kimi uluslararası kuruluşların hesaplarına göre %70'lere varmış olan ülkemizde akp ekonomiyi çok iyi yönettiğinden %11 alırsanız yatın, kalkın, şükredin ve oyları akp'ye basın ki kıskananlar çatlasın.
  • asgari ücrete zam olmamalı herkes reis için fedakarlık yapmalı. aksini isteyen fetöcüdür.
  • (bkz: #83246496)
  • bu ülkedeki eşşeklere fazla bile 1600 tl hatta 1000 tl düşürsünler. nasıl olsa rızkı allah veriyor.
  • küresel ğüçlerin ekonomik saldırılarıyla boğuşurken devledimize destek olmak için derhal asgari üçret 1400 liraya düşmeli ve şirkedlerde muldinet sodeksso kaldırılıb performansa ğöre sürvivördaki ödül oyunları ğibi hakedene yemek verilmelidir.
  • gılışdarın son hamlesiyle 2bin ve üzerinde ipi göğüsleyeceğini düşündüğüm zamdır..
hesabın var mı? giriş yap