• aylar önce tanıdık mütayidin bitmek üzere dediği evi satın aldık. bu adam sözde bir ay önce teslim edecekti evi. apartmandaki hiçbir dairenin iç kapıları yok ve evlerin bazı kısımları yarım bırakılmış durumda. (ahşap yer döşemeleri, bazı musluklar vs...) mütayiti arayınca bana "dolar yükselince bizim işlerimiz de ters tepti elimde para yok kapılarınızı ve musluklarınızı kendiniz takın artık hadi iyi günler" dedi. "ulan senin yapacağın işi s*keyim" dedim. duydu mu bilmiyorum...

kendi halinde bir rezalettir.

edit:
    ironi diyenler olmuş. ironi değil arkadaşlar. basbayağı gerçek. isteyene fotoğraf atarım.
  • 10 numara rezalettir. bir daha mütayidden ev almayacam.
  • peki bundan bize ne? yardım istemiyorsun. insanları uyarmıyorsun. müteahhit tanıdıkmış, adını vermiyorsun. ne yapmamızı istiyorsun tam olarak?
  • (bkz: ya ne olacağıdı)

bu nedenle özellikle yabancı müteahhit seçtim. adamın yatırımı elinde patladı ancak işini hakkını vererek bitirdi.
  • mütayite kadar rezalet puanım 10 du.mütayiti görünce rezalet puanım 0.
  • en azından bina var,ya o da olmasaydı,musluğu nerenize takacaktınız sayın suser?
  • üstte ki entrye istinaden.

din ve devlet işlerini birbirinden ayırıyor.
  • ironi yapmış gibi yükselen kur ve artan maliyet ile yeni projeler iptal ediliyor bu sayede müteahhit'in bire iki falan kazanmadığını anlayınız
hesabın var mı? giriş yap