• utanmadan dün sadece antrenman turlarını yayınladıkları rezalettir. sizin siktiri boktan maçlarını izlemek zorunda mıyız biz? anasını satayım sanarsın adamların boşta kanalı yok ya? sahtekarsınız.

not: gittim d-smart go aldım. beinconnect'den daha kaliteli ve cam gibi yayınları mevcutmuş. helal olsun adamlara.
  • s sport'ta yayınlanan west ham united-manchester united maçının konuyla hiçbir alakasının olmadığı rezalet.

digiturk kullanmıyorum, babam maç izlemiyorsa beinconnect hesabına girer izlerim, kendim bir kuruş vermiyorum. onları savunuyor demeyin çünkü savunmuyorum. sadece s sport ve premier league ile alakalı olan kısımdaki saçma eleştirileri açıklığa kavuşturuyorum.

ancak s sport'un yayın akışının digiturk ile hiçbir alakası yok. s sport her zaman premier league maçlarına öncelik verdi ve formula 1'i türkiye'deki tüm dijital platformlara vererek ücretli aboneliği olan herkesin, o platformun kendine özel kanallarında izlemesini sağladı. nedir bunlar? turkcell life+, tivibu spor, bein sports ve sporsmart.

burada probleminizi dile getirirken premier league maçına veya s sport'a suç atmanızın hiçbir mantığı yok. s sport, "digiturk, benim futbol yayın sezonumda sen f1 yarışlarını kendi kanalından yayınlayabilirsin" diyor ama digiturk kendi kendine yayınlamıyor yarışı.

benim buraya yaptığım açıklamanın sebebi şudur: "digiturk'te yüzlerce kanal varken bu maç madem bu kadar önemli, başka bir kanala alınamaz mı?"

digiturk, başka bir yayıncı kuruluşun maçını neden başka kanala aldırsın? trt'deki maç yayınının başka kanala alınması için de digiturk'e itiraz ediyor musunuz?

bu doğrudan digiturk'un kendine özel rezaletidir ve başka bir şirkete ait kanaldaki maç yayınını değiştirebilmek için en ufak bir müdahale hakkı yoktur. eğer derdiniz ana yayıncıda maç yayınlanmasıysa doğrudan s sport'u yerden yere vurup neden yayınlamıyorsun diye sorgulayın ya da derdiniz digiturk'un 7 spor kanalından hiçbirinde bunu vermemesi nedeniyle "sana s sport'tan verilen yayını neden hiçbir yerden yayınlamıyorsun?" diye eleştirin.

olayı 3-4 kez açıkladım tekrar tekrar. bilal'den bile düşük zekalı insanların bulunduğu sözlükte bir zeka yoksunu çıkıp da yanlış anlamasın istedim. burada zekayla ilgili sözlerim başlık sahibine veya doğrudan x bir kişiye değil, gelecek potansiyel cevaplara karşı.
  • bu ne ulan heyecanla geldim oturdum. sikimsonik bir premier lig programı var, f1 izleyemeyeceksek ne diye para veriyoruz?
hesabın var mı? giriş yap