• fenerbahçe ülker stadyumunda oynanaca süper lig maçıdır.
  • (bkz: 21 eylül 2020 fenerbahçe'ye verilen penaltı)
    tiyatro hız kesmeden devam ediyor.
  • 2020-21 türkiye süper ligi 2.hafta karşılaşmasıdır. coronavirüs tedbirleri kapsamında seyircisiz oynanacaktır.

yer=saraçoğlu stadyumu
    saat=20.00
  • dekoder satışlarında beklenilen satış olmadığı takdirde penaltılar üretilecek maç, fenerlilerin yerinde olsam birkaç hafta daha sabrederdim abonelik için.
  • 1. haftadan algı yaratıldığı için her iki takım aleyhine hakem hatası beklediğim maçtır. arda kardeşler konusunda önceki haftalarda fenerbahçeli taraftarlar yoğun kamuoyu oluşturdu.bu yüzden dünkü maçta çok objektif olamadı maalesef. bu haftada fenerbahçe'nin kayrıldığı iddiasıyla atanacak hakem bu sebepten objektif olamayacak. hakemlerimiz taraftarlar yüzünden eyyam yapmak durumunda kalıyor.
  • iki gözümün çiçeği josé sosadan gol veya goller beklediğim. süper ligde 2.haftanın kapanış mücadelesi.
  • fenerbahçe'nin ligin ilk haftasındaki maçından on gün sonra oynayacağı lig maçı. fenerbahçe taraftarları için pazartesiye kadar beklemek zor olacaktır diye düşünüyorum. cuma-pazartesi pek görülen bir fikstür değil. neden böyle bir şey yapıldı anlamlandırmak zor. şimdi fenerbahçe çok dinlendiriliyor diye buraya doluşanlar çıkacaktır ama ben bunda pek avantaj göremiyorum. futbolculara sorulsa herhalde şu maçı cumartesi günü oynayıp, pazar tatil yapıp, pazartesi günü galatasaray maçı için çalışmalara başlamak isterlerdi.

deplasmandaki galatasaray maçı öncesi bu maçı kazanmak önemli. galatasaray maçında kaybedilecek puanların telafisi olur ama bu maçın olmaz.
  • hatayspor dün akşam başakşehir'i 2-0 yendi. hiç kolay rakip değil. fener zor kazanır. skor tahminim 1-0
  • fenerbahçe rahat kazanır, hatay başakşehir ‘i yendi ama kendi çok iyi oynamadı, başakşehir berbat futbol oynadı, oyuncuların sahada yürüyecek halleri yoktu, fiziksel olarak çok iyi durumda değiller, hatay kapandı ve maçın bir bölümünde topu ileri teptiler, pas ile çıkamadılar, bu sonuç hatay ve başakşehir açısından yanıltıcı olabilir. maça ali palabıyık hakem olarak atanır.
    edit: ümit öztürk hakem olarak atandı.
  • hakem arda kardeşler diye ağladılar, olmayan penaltıyı yarattı, maçı verdi, şimdi de ümit öztürk diye ağlıyorlar, o da olmayan penaltıyı verir, hakemle kazanırsınız, bu kadar ağlamayın.
hesabın var mı? giriş yap