• köprü yapmadıysa iyi olmuş.
  • duyan birileri olursa tehditlerine parmaklıklar arkasından devam eder artık.
  • belediye'nin kaynaklarını terör örgütlerine saçan belediyeler zinciri halkasının gözaltına alınması. muhtemelen tutuklanacaktır da... evet suçlu ve cezasını çekmeli de; bunlara oy veren binleri ne yapacaksınız? onlar da mı gözaltına alınacak? çöken "barış sürecinizin" cezasını bunlara oy verenlere ve vermeyenlere çektiremezsiniz. eğer "islam aleminin umudu" bir hükümetseniz önce ülkenizdeki terör belasını def edin. ondan sonra başka kümeslere horozlanın.
  • tepki gösterilmeyecek gözaltılardan biri sadece. bu tepkisizlik ohal korkusundan ziyade, rte'nin kobani düştü düşüyor beyanından sonra eylem üstüne eylem yapan güneydoğu ahalisinin hdp'yi nasıl da sattığını ve aslında kürt sorununun devletin kullandığı bir propaganda aracı olduğunu göstermektedir. (bkz: 7 haziran 2015 sonrası tırmanan terör olayları)
  • türk soyadını değil içinde t harfi geçen bir soyadını bile haketmeyen müsfettedir.
  • sözlükteki pkk artıklarını delirten haber.

"kürtler bu işlere antrenmanlı" demiş bir de mal.

gerizekalıcığım, sokakta zapt ettiğiniz evlerden kovuldunuz, bir allah'ın kulu çıkıp da ne eylem ne miting yapıyor. herkes artık pkk'dan yaka silkmiş durumda.

bi' dön bak arkanda senelerce tehdit ve baskı ile kullandığınız halk var mı hala?

artık o devir kapandı. git şimdi defol pkk artıklığını nerede yapıyorsan orada yap.
  • türkiye cumhuriyeti'nin çok partili hayata geçiş denemelerinin henüz sona ermediğini anlatan milletvekili tutuklama dizisinin bugünkü ayağı.

gelecekte bir gün çok partili demokrasiye geçişimiz tamamlanırsa böyle şeyler görmeyeceğiz.
  • gitti yine internet altı üstü bir iki bölüm dizi izliyorduk dediğim olay *
  • dolar kuru yükselir gözaltı haberleriyle bugün almayan üzülür
  • tutuklamaktan ziyade bazi konularda fikrini sorma amacli yapilan gozaltidir.

militan soylemlere yani kiskirtici soylemlere sahip olmasa da (en azindan ben duymadim) ben gene de ilimli biri oldugunu dusunmuyorum. bolgede kendine muhalif her dusunceyi silahla oldurmeye calisan, teroriste gerilla diyerek mesrulastirmaya calisan bir partiye mensup kimse ilimli falan degildir.
hesabın var mı? giriş yap