• unutmadım. gerçekten unutmadım. hergün bir haber var mı acaba diye her yere bakıyorum. şuan o yanan askerlerden daha önemli meselemiz var malum. lütfen artık ne olacaksa olsun şu ülkede zira çocuğumun geleceğini biraz olsun kestirmek istiyorum. çok korkuyorum. ne olur biriniz bana ümit verin. ne olur! içim titriyor sürekli. sürekli endişeliyim. evladım...
  • unutturulmaya çalısılsada biz unutmayacağız. umarım müsebbibi olanlar daha fazlasını hakeder ve alır...
  • araştırıyoruz dediydiler en son. belki de tez falan hazırlıyorlardır bu konuda(bkz: bitirme tezi)
  • haala ses seda yok nasıl sineye çektiler bu olayı nasıl görmezden geliyorlar haala aklım almıyor
  • unutmayalim dedigim konu
  • unutulmaması gereken konu
  • unutulmaması gereken...
  • unutulmayacaksınız. adalet er ya da geç yerini bulacak ve bir hiç uğruna veda etmemiş olacaksınız.

ben unutmadım,

başkaları da unutmayacak.
  • hatırladıkça beni kahreden cinayetler. adaletin tesisini muğlak bir tanrıya sevk etmek istemeyecek kadar kızgınım. hala.
  • başlığı sol frame'de her gördüğümde "aha bir gelişme olmuş" diye merakla tıklıyorum. sonrasında ise tekrar bir hüsran yaşıyor ve vurdumduymazlıklara alıştığımız bir ülkede bir kez daha acıyla kalıyorum.

yazacak çok şey var bu konuda ama içinde bulunduğumuz şu berbat durum paranoyla bir hayvan gibi gemliyor bünyemi.
hesabın var mı? giriş yap