• galatasaraylıyım ama bugün beşiktaşlıydık tabiki.
    içerde iskender ve moscowu yen gruptan çık, sonra da lizbonla berabere kal ve lider çık.
    zormu? inan hayır. ozaman haydi beşiktaş
  • 15 sene olmus bir agustos ayında lokomotiv'i eleyip şampiyonlar ligine kalalı. içerdeki maçı 3-0 almıştık. deplasmanda da 1-3 galip gelmiştik. nihat'ın patladığı seneydi. nouma, karhan, münch, halilagic, khlestov, tayfur, ümit bozkurt, erman ve tabi ki o gülen yüzüyle içimizi ısıtan shorumnu. ne güzel günlerdi arkadaş. bu başlığı görünce aklıma geldi. inşallah tarih tekerrür eder. yalnız 15 sene olmuş diyorum yalçın..
  • beşiktaş bugün yener yenilir bilemem ama artık bu akşam şunu fark ettim ki; beşiktaş gerçekten avrupa'da güzel top oynuyor... rize ile sivas ile oynar gibi avrupa takımlarıyla oynuyor, aynı futbolu avrupa maçlarına da yansıtıyor... işte, bizim takımlarımızda olmayıp marsilya, united, monaco, lyon gibi takımlarda olan özellik buydu... bunu beşiktaş aşmış görünüyor şimdilik... ve hal böyle olunca artık insan bir süre sonra bu maçları da kanıksıyor... yenilse bile güzel oynuyor takım, diğer maç telafi ederiz gibi bir havaya giriyor...

gerçekten beşiktaş'ı bu hale getirenlere teşekkür borçluyuz...
  • şenol güneş in hocalığını gösterdiği maç. adam oyuna anında müdahale ediyor. bilic zamanında atıyorum dakika 50 olcayın çıkması lazım tv başında çıkar çıkar diye diye 20 dk boyunca sinirden kafayı yiyorduk.

şenol hoca da ise şu adamın çıkması lazım mı acaba dediğinde girecek oyuncu ısınmaya başlamış oluyor. helal olsun kartallar helal olsun şenol hoca. güzel top oynatıyor.
  • maçın yayınlanacağı kanallar*

arena sport 3 hd (cro) *
    bein sports mena 10 hd **
    bt sport extra 3 *red button *
    idman tv **
    ntv plus hd sport **
    russia 2 (rossiya 2) ************
    sport plus (russia) ******
    sport tv3 (portugal) **

mavi renkli kanallarda ya biss vardır ya da tamamen şifresizdir. idman tv için biss 34 53 45 00 34 53 45 00 veya 34 53 45 00 34 53 45 cc'dir.
  • oumar niasse denen orospu çocuğunun ortalığı kızıştırdığı maç.

ben de neden galatasaray bu kadar ilgileniyor bununla diyordum.
  • bazı kanunsuz adamlar cam gibi yayın yapıyorlar bu maç için. şikayet edin bari de yaptıkları yanlarına kalmasın.
  • hakem ve sosa'ın mallığın yüzünden moskovlar hak etmediği 1 puanı aldı.
    bizim ligde maç yöneten hakemlere eyvamcı derdim. bu hakem hepsine rahmet okuttu.
    mal herif corluka kırmızı ile attı yerine kendisi geçti.
    moskovlar yine 11 kişi oynadı.
  • maci bt sports da seyrettim. ingiliz spiker ve yorumcu hakemi yerden yere vurdu.
    kirmizi kart icin yorumlari su idi: kesinlikle dogru. futbolcu 2 kere vuruyor. neden boyle bir salaklik yapti anlamak mumkun degil. takimina ihanet etti.

karttan sonra kontrolu kaybeden hakeme de maci sonuna kadar ince ince gecirdiler. besiktas alehine verilen faullerin cogunu yanlış buldular karttan sonra.

bu da boyle kenarda dursun.
  • o nasıl bir top çekiştir, o nasıl bir köşeye coolca, sakince topu gönderiştir ulan. taşşağına kurban gomez başkan.
hesabın var mı? giriş yap