• bitmek bilmeyen bir güne uyanmışız arkadaşlar. sabah farkında değildim; ancak şuanda biliyorum ki, 2016'nın en zor perşembesiydi bu gün. herkes için geçmek bilmeyen, bitmeyen işlerin, geçmeyen saniyelerin beyin kemirdiği bir gün oldu bu perşembe.
  • kalp çarpıntısı ve ufak çaplı bir baş dönmesi ile desteklediği durum.
  • kendi sıradan hayatlarınızın umrumuzda olmayan gündemlerinin başlığını herkesin başına gelmiş gibi açmaktan ne zaman vazgeçeceksiniz? gidip günlüğünüze ya da ekşi itirafa yazın bunları.

katılmadığım tespittir.
  • sozlugun farzlarindan birini yerine getirmenin verdigi mutluluk... paha bicilemez.

(bkz: entry nick uyumu)
    (bkz: nerde o eski gunler)
  • (bkz: sonbahar)

alışkın olmayan bünyeye ziyandır. gerçi öğleye doğru üstümdeki yorganı çekmeye mecal bulamayan, ağır işsiz ben dahi alışma zorluğu yaşıyorsam iş-güç sahibi, çoluk çocuk geçindiren insanlarda ne gibi etkiler bırakır bu ekosistem, bilinemez. kimisine siktin formatı eyledin viran başlık açtırır, kimine altına entry döşettirir.
  • henüz geçmemiştir. halen geçmektedir. baş dönmesi uykusuzluk ve işlerin yetişmemesi ile katıldığım tespittir.
  • yarının ekinoks tarihi olmasından ötürü bi garip haller durumu olmuş olabilir. dünyanın güneş karşısında dik bi halde durduğu yılın iki tarihinden birisidir yarınki tarih.

dünyanın her yerinde on iki saat gündüz on iki saat gece yaşanması durumu da diyebiliriz. kutlu olsun.
  • (bkz: haydaaa)

katıldığım tespittir.

benim için de geçmek bilmeyen ve sıkıntının tavan yaptığı bir gün olmuştur.
  • (bkz: tbt)
  • diğerlerinden farksızdır. ne demişler? perşembenin gelişi cumayı hiç ilgilendirmez.
hesabın var mı? giriş yap