• kasımpaşa'nın farka giderek averaj düzelttiği bir karşılaşma oluyor. moritz de gol kralı olacak bu gidişle.

trabzonsporlu taraftarlara ise yönetim istifa, teknik direktör dışarı, takım kümeye gibi tezahuratları tavsiye ediyorum. zira şampiyonluğa giden takımın hocasını bile böyle kovdurmuşlardı. allahın dingilleri...
  • trabzonspor'un futbol tarihine geçtiği maç. 6 oyuncu birden ofsayta düştü.
  • tolga özgen hariç sarı kart görenlerle gol atanların aynı kişiler(moritz, murat erdoğan, emre toraman, colman) olması gibi ilginç bir istatistiğe rastladığımız maç. "genelde gol atanlar forma çıkarmasa bile bir şımarıklık yapıp sarıyı yer" teorimi bu maçla perçinleyecektim ama gördüm ki bu 4 futbolcunun 3'ü önce sarı kart görüp sonra gol atmış. benim teori de yine başka baharlara kaldı tabii...
  • "trabzonspor kafilesi istanbul'da"

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=47886

(bkz: oh be)
  • gelen üçüncü golle birlikte broos ve yönetim "hadi bize eyvallah" demelidir.
  • kazanamaması halinde trabzonspor'un tek dişi kalmış teknik direktörü hugo bross'nun belkide son maçı olabilecek müsabaka.
  • tuttuğum ikinci takımımım ve doğup büyüdüğüm semt takımımım eze eze trabzonsporu yendiği maçtır. 1-0 geriye düştüğümüzde bile maçı kazanacağımızdan hiç şüphem yoktu.

haftaya asıl showu kadıköyde yapacağız. yılmaz hoca olduktan sonra bu takım küme falan düşmez.

edit: trabzonlular mı yoksa fenerbahçeliler mi kötüledi anlamadım. ne var eze eze yendik. haftaya da show yapacağız. ne diye alınıyorsunuz kardeşler.
  • kasımpaşa an itibarı ile 2-1 öne geçmiştir.
  • yine, yeniden ve bıkmadan;

(bkz: gökhan ünal umut bulut ikilisi)
hesabın var mı? giriş yap