• babacan'ın bahçeli'nin ülkeye ne faydası var merak ediyorum sözlerinden sonra yaşanan tartışmalara yönelik, partisinin yaptığı açıklamadır.

https://twitter.com/…ngu/status/1263772367572131840
  • mhp'nin yancılığı daha iyi anlatılamazdı. her devrin insanı bahçeli'ye iyi kapak olmuş.

bozuk saat de olsa günde 2 kez doğruyu gösteriyor. ama siyasal islamcılığa zırnık oy yok.

refah partisi'ni deviren akp ye de insanlar ilk başta sempati duymuştu milletin kavga gürültüsünden bıkıp tek parti gelsin bakalım bir de dediler. sonumuz böyle oldu. ayrıca açıklamada belirtilen türkiye'nin altın çağı (!) arapların bolca para akıttıkları ve cumhuriyet yatırımlarının satıldığı dönemle örtüşmektedir. sanki üretimden kazandırdı da parayı bir de artsitlik yapıyor ali babacan.

kulağından tutup kafa kafaya tokuşturulması gereken kişilerdir hepsi. kim daha koca kafaysa o kalsın geriye.
  • stepne reis senin hakikaten ülkede diktiğin ağaç bile yokken bu kadar kada sikmen çok salakça.

tehdit, hakaret, havlama hırlamadan başka bir şey bilmiyorsunuz.
    ayrıca üniversite okuyanlar çok iyi bilir ülkücü demenin ne olduğunu.
  • mhp'nin görevi aşırı sağcıları merkeze yanaştırmak, dönemin (ya da anlaştığı) merkez sağ partisine oy kazandırmaktır. mhp'nin kuruluş amacı budur, ülkücülük, milliyetçilik filan hep laftır. bu konularda laf ebeliği yapıp sağcı kesimin aklını çelmektir.

mhp, akp ile ortaklık yaparak kuruluş amacına hizmet ediyor, ne kızıyorsunuz.

(bkz: kappa)
  • sakin ol champ... demiş.
  • sevdim bu tavrını,ufak ufak saplıyor :)
  • ali babacan'la ilgili fikrimi daha önce bazı başlıklar altında 'birinin diğerinden farkı olmadığı' şeklinde belittim. fakat burada ettiği lafa tamamen katılıyorum. bahçelinin bu günkü sorunların çözümüne ne faydası var?
  • işşası işşinin işşassız demekten öte bir planı olmayan bir dedenin koskoca bir partiyi stepne haline getirmesine kimsenin sesi çıkmazken ali babacan'ın bir kere yapıştırıp, havadayken bir daha yapıştırmasıdır.

türkiye ne zaman doğrulacak gibi olduysa bu adını anmaya tenezzül etmediğim amerikan ajanı tarafından geri çekilmiştir.

zaat-ı muhterem milliyetçi falan değildir, amerikan ajanıdır.
  • artık birinin bunu açıklıkla dile getirmesi gerekiyor. sadece bazı çoğunlukla da abartılı milli duyguları kullanan ve belirli ideolojik bir tabana hitap eden bir partiden bahsediyoruz. başkanı ise kendince ve ideolojisine uygun gördüğü noktalarda devlet çıkarı dediği ama son derece öznel ve duygusal bir yaklaşım ile fevri çıkışlar ve siyaset üzerinde olumsuz sonuçlar doğuran davranışlar ve söylemler gösteriyor. koalisyon ortağı olduğu çok kısa bir dönem dahil bu kişi gerçekten ne kadar olumlu işler yapmıştır ?
  • lan bu adam bu kadar senedir bakandı. hangi ara muhalefet etmeyi öğrenmiş. meral anne bir babacan iki. bu çizgide devam edin. ekonomiyi saplayın milletin gözüne gözüne.
hesabın var mı? giriş yap