• trendyol firmasının kullanıcıların yaptığı kötü yorumları kaldırdığını daha ömce çok kez tecrübe etmiştim. maalesef firmaların para hırsı çürük elmaları ayıklamayı engelliyor. hakkınızı mutlaka arayın ve umarım sonuca ulaşırsınız.
  • öncelikle geçmiş olsun

eğer sosyal medyada az biraz takipçin olsaydı ve orada paylaşsaydın inan onu değiştirip bir tane daha hediye yollayabilirlerdi. artık ürün değiştirmeler insanların seslerini duyurma politikalarına döndü. malum zaman viral zamanı. büyük ticaret siteleride biliyor bunları o yüzden umarım sesinizi duyuracak kadar uğraşırsınız verdiğiniz para az değil
  • benzeri bir olay benim de başıma geldi. trendyoldan elektronik almayın. negatif yorumları yayınlamıyorlar.
  • rezalet gibi rezalet.

belli ki mal ayıplı, trendyol'un bunu iade alıyor ve müşterisine destek veriyor olması gerekiyor.

online mağazalar satıcılarından değil müşterilerinden para kazanır. öncelikli olarak müşteri korunmalıdır.
  • tam olarak trendyol rezaleti midir yoksa satıcı rezaleti midir bilemediğim rezalet. her ikisinde de var sanırım. linki de şuraya bırakıyorum. https://www.sikayetvar.com/nf-bilisim
  • trendyol benim güvenle alışveriş yaptığım sitelerin başında geliyor açıkçası.
    elektronik eşya paketi açılınca servise gider iadeye değil, bu her yerde böyledir. ben de aldığım telefonu kamerasında sıkıntı çıktığı için servise göndereceğim.
    diğer ürünlerde ne aldıysam, eğer sorunlu çıktıysa iade ettim ve hiç sorun yaşamadım. üstelik gayet ulaşılabilir ve yardımcı olan müşteri temsilcisi birimleri var.
    ürün yorumlarına gelince, bazı yorumların fake olduğu bariz anlaşılıyor.. bunu düzeltmeleri nasıl sağlanır bilemiyorum ama bir ürünü alırken malzemesini dikkatle incelerseniz hayal kırıklığına uğramazsınız.
    gelen ürünü beğenmediniz takdirde zaten sorun çıkarmadan iade alıyorlar. ve para hesabınıza bazen hemen bazen üç iş gününde geçiyor.
  • 15 dakikada bozulan: roomba çakması çinli ürün.

skandal: trendyol (?!)

bence bu daha çok xiaomi rezaleti ama neyse. geçmiş olsun.
  • vay be kimsede dememiş ağa 4000 liraya süpürge mi alınır diye.
  • nk trendyolu saat aldık 1 haftada koptu
hesabın var mı? giriş yap