• dsmart'ın 135 liraya izleme şansı verdiğini duyduğumda havalara uçtuğum maç. ancak kredi kartı numaramı nasıl gireceğimi çözemedim bir türlü. kredi kartı numaramı nasıl gireceğimi gösteren link verebilecek renkdaşlar varsa gözlerinden öperim. öğrenirsem 135 liralık bu fırsatı kaçırmak istemeyen diğer arkadaşlarla da paylaşabilirim.

ayrıca 3-1 biteceğine inanıyorum. o 1 gol de farka giderken gol yemese ölür hastalığımızın bir sonucu
  • maçı yayınlayacak kanalların listesi*

al jazeera sport +4 ***
    bein sport max 5 *
    c+ liga campeones 8 **
    sky calcio 2 / hd **
    sky sport 3 (italy) / hd **
    sky sports *red button *
    smart spor / hd *
    tv3+ (denmark) / hd **
    viasat sport (nor) / hd ***
    viasat xtra 4 *
    ~ bel: belgacom 11+
    ~ cyp: cytavision sports 5
    ~ den: viaplay / hd
    ~ isl: stöd 2 sport 4
    ~ mlt: go sports 6
    ~ ned: sport 1 extra 2
    ~ nor: viaplay / hd
    ~ sui: teleclub sport ppv / hd
    ~ swe: viaplay / hd

not: "~" işareti bulunanlar internetten yayın veren yetkili yayın kuruluşlarıdır.

tanım: sırf pislik olsun diye tv3+ kanalından izleyip spikerin mort olmasını duymak istediğim maç.

bilgi ekleme editi: idman tv maçı gösterecek kanallardan biri olarak gözüküyor fakat listeye eklemedim çünkü aynı saatte 7 maçı birden yayınlayacağına ihtimal veremedim.
  • goooooooooooollllll üç oldu üç!!

(bkz: internetten maç izleyen gencin dramı)
  • "adı sanı duyulmamış takımı yendiniz yeaaaa" diyen şikeci mallara kopenhag'ın avrupa klüpler sıralamasında fenerbahçeden de beşiktaştan da yukarıda olduğunu hatırlatmayı gerektiren maç.
  • 5 büyük lig almanya, italya, ispanya,ingiltere, fransa takımlarına bakarsak..

fenerbahçe'nin avrupa kupalarında yendiği takımlar;

ogc nice
    manchester city
    bordeaux
    parma
    manchester united
    palermo
    inter
    sevilla
    chelsea
    marsilya
    lazio

ezeli rakibi galatasaray'a bakacak olursak,

monaco
    e.frankfurt
    as roma
    manchester united
    fc barcelona
    paris st. germain
    borussia dortmund
    juventus
    atletic bilbao
    hertha berlin
    ac milan
    bologna
    mallorca
    leeds united
    arsenal
    real madrid
    deportivo la coruna
    lazio
    nantes
    liverpool
    bordeaux
    schalke 04

diyeceğim şu, tarihinde galatasaray'ın yendiği devlerle oynayamamış bile olan takımın taraftarı, utanmadan galatasaray'ın avrupa kupası galibiyetinden sonra, küçük görür gibi davranabiliyor..
  • ilk 45 dakika oynananın futbol değil sanat olduğu müsabaka.
  • ne zaman aslar çıkıp, ameleler girse gol yiyoruz. arkadaş, bir takımın yedek oyuncuları bu kadar mı kalitesiz ya. yeminle şu güzel ortamı bozuyorsunuz.
  • galatasaray'ın son 2 yıldır kalp krizi geçirmeden izlediğim tek karşılaşması sanırım. drogba, bruma, sneijder, chedjou, burak harikaydı. 2 gol kaçırmasına rağmen ben burak'tan memnunum. stoperleri peşine taktı, iyi bastı, top çaldı. kısacası oyuna fayda sağladı. inşallah şanssızlığını kırar yakın zamanda.
  • ilk yarı şunu gösterdi ki bu takım bitişi sonrası ağıtlar yakılan "terim döneminden" fersah fersah daha fazla koşuyor şu an. öyle boşa koşma da değil, 2li 3lü alan daraltmalar, pas araları yapmalar falan. misal bir burak var, adamı normal yerinden sol açığa kaydırmışlar deyim yerindeyse, yemin ediyorum ileri uçtakinden daha fazla çabalıyor. 2 senedir ileri çıkan geri dönen bekler deniyordu, 2 senede yapılmayanı eboue ve dany'le yapıyor bu akşam mancini.

öyle bir maç işte.

ayrıca yabancı sınırının amk.
hesabın var mı? giriş yap