• kendini bilmez birinin neden olduğu söylenen feci kaza. öfke nöbetleri geçiren psikopat bir millet olduk çıktık. çok üzücü.
  • kurtarma çalışmaları şuradan izlenebilir.

http://www.canlimobeseizle.com/…su-d100-canli-izle/

koşuyolu'nda bile trafiği felç etmiştir.

umarım kimsenin canına bir şey olmaz.
  • olay yerindeydim ölü yok. metrobüsün altında kalan passat içinde ki vatandaş çok şükür sağ salim çıkarıldı.
  • iddia edilene göre şoförle bir tane yolcu arasında tartışma çıkıyor ve yolcu şoföre saldırıyor?! sonra şoför neden kontrolü kaybetti.

ya tamam ben bu metrobüs/otobüs/dolmuş şoförlerinin melek gibi insanlar olduğunu iddia etmiyorum. belki de çoğu bok gibi insanlar. lafım yok ama sen niye tartışmaya giriyorsun, niye saldırıyorsun bir adama. sen manyak mısın yolcu? istifini bozma. şu şoförlerle kavgaya giren insanlar, şoför ne kadar mallık etse de daha mal bence. kendi can güvenliğini, o otobüs içindeki insanların can güvenliğini komple tehlikeye atıyorsun.
    işte manzara karşımızda.
    umarım en az belayla kurtulur insancıklar.
    geçmiş olsun.
  • akli dengesi bozuk olan ve pimi çekilmiş bomba gibi gezen insanların olduğu, magandalığın, külhanbeyi olmanın prim yaptığı ülkede seyir halindeki otobüs şoförüne saldırıldı iddiası hiç de şaşırtıcı gelmeyen, kimsenin de "yok canım o kadar da değildir" diyemediği kaza.

hani kesin emin değiliz sebebe ama kimse şaşırmıyor iddiaya. benim aklıma mesela seyir halindeki otobüse dalıp, şoförü döven 2 kişi geldi. döven 2 kişi akrabaydı ama baba-oğul mu dayı-yeğen mi hatırlayamadım. google'da aratayım dedim, başka bir kavga çıktı:

https://www.youtube.com/watch?v=0coyqwtqjg0

umarım ölü yoktur. yaralılara da geçmiş olsun. hani her şeye siyaset karıştıranlar, konu bir kaza olunca "her şeye siyaset karıştırmayın" diyecekler ama ne-kimin-eseri malum. öfke dolu, birbirinden nefret eden, tahammülsüz insanların ülkesi haline geldi ülke. kavga her yerde. bu birincisi, ikincisi ise gerekli önlemlerin alınmaması, şoför kabini koruma ya da raylı sistem konusu vs. gibi gibi. tabii bir an kendimizi medeni ülke sanıp, bu önlemleri unutmuş olmamız da doğal.
  • metrobüs şoförü etek mi giyiyormuş acaba diye merk ettirdi.

insanları kavgaya, gürültüye, şiddete bu kadar meyilli hale getirirseniz böyle haberleri daha çok duyarsınız.

eğer haberler doğruysa o dallamanın kaç yolcu varsa hepsinin canına kastetmekten ömür boyu hapis yatması gerekiyor.
  • çok afedersiniz geri zekalı yolcular şoföre şemsiye ile saldırmış!zeka seviyesinin yerlerde gezindiğinin göstergesi.araba kullanırken şoförle, dikkati dağılır diye konuşmak bile tehlikeli iken adamlar tekme atıp şemsiye ile hücum etmişler.yani bile bile lades.insan canını emanet ettiği şoföre böyle mi davranır diyecem ama bu ülkede çok normal.bir kaç yıl önce otobüs şoförüyle sürekli konuşan adamı feci haşlamıştım.şimdi kendime daha çok hak verdim.
  • kimsede demiyor ki; bu amk metrobuslerinde soforun oldugu kisim niye kapali bi sekilde korunmuyor. daha once her binisimde aklima gelirdi. millet bosuna canli bomba oluyor. halicioglu yolunda tam hiz ilerlerken, direksiyonu diger metrobusun uzerine kirsan en az 200 ölü cikar. sofore vuran yolcuya da bi sik olmaz sanirim. taksirle adam oldurmekten ceza yer buyuk ihtimal.

kutat kubilik uyardı, 3-4 senedir kapalı kabinli araç alıyormuş iett. açık olanlarında bi şekilde kapatılması gerekiyor. bu kadar terörün kol gezdiği memlekette, teröristlerin eline koz veremezsin devlet olarak.
  • bir rivayete göre sürücüye tekme atılmış ve sürücü direksiyon hakimiyetini kaybettiği için bu kaza gerçekleşmiştir. doğru ise nasıl garip ruh halinde olduğumuzun göstergesi bir olaydır. biri gider otobüste şort giyen kadını tekmeler diğeri hareket halindeki metrobüsün sürücüsünü tekmeler. kafayı yedik vesselam.
hesabın var mı? giriş yap