• dedi minik beyinli akcomar.
  • oldu anam sağdan sağdan
  • dedi ve reisinin kutsal bokundan 1/4 tsp oranında yemeye gitti siktiğimin ak davarı.
  • dededen ak partiliyim. sözlükte sevdiğim ve fikirlerini beğendiğim bir yazar böyle düşünüyorsa tabiki ona katılırım. bu seçimde ben de bu entry’i akrabalarıma ve çevreme yayacağım. ben ve benim gibi ak partili olan 1000 kadar tanıdığımla beraber sandığa gitmeyeceğiz.

teşekkürler bilgisavar. senin gibi değerli sözlük yazarlarının sözünü dinlemek helaldir bence. allah yar ve yardımcın olsun.
  • #77702275 10 gün önceki entrysinde açıkça ak parti’yi desteklediği görülen yazar başlığı
  • konya'dan deli bedri isterse değil oyunu sülalesini verecek yazar yalanı.
  • basligi acan arkadasin nick’i tanidik geldi. eski entry’lerine bakinca hatirladim. sonra kendilerine troll dendiginde bozulup “gercekler agir” diyorlar, yazik.
  • “yapacağınız seçimi silkeyim” yazmış. “sikeyim” yazamayacak kadar “ahlaklı” olup trolluk yapmaya çalışan birinin başlığı... böyle fetocular tanıdım, ağzına sıçayım demez ağzını kırayım derlerdi, çok inançlılar, temizler ya. hepsi de hak yiyerek üniversitelere girmişlerdi, sonra da ne bok oldukları çıktı ortaya. aynı işte, tipi bile gözümün önüne geliyor bu trollün. bak şöyle net söyleyeyim: sikeyim sizin sahte ahlakınızı.
  • (bkz: mal beyanı)
hesabın var mı? giriş yap