• bu hafta londra'da galatasaray arsenal ile beşiktaş ise tottenham ile oynadı. bu maçlara göre bu maçı yorumlamam gerekirse beşiktaş galatasaray'ı siker gibi gözüküyor.
    gelecekteki ortalama insan düşüncesine sahip insan'a selam gönderiyorum. maçtan sonra edit'leyecektir bu entry'i büyük ihtimal.
  • beşiktaş 2-1 kazanacağı karşılaşma. yenilirse editlerim.
  • saat 20.00'de başlayacaktır.
  • beşiktaşlıların şöyle çakarız böyle çakarız diye esip gürledikten sonra yenilip "hakem yüzünden" diyecekleri bir başka maç. "içerde dışarda 5 senedir yenemedin be mübarek hepsi mi hakem?" diye sorsan "evet hepsi hakem" diyorlar. diyalog imkansız.

galatasaraylılar maç gününe kadar entry girmesin. caps almak kolay olsun.
  • rüyamda gördüğüm maç. ikinci yarıda stada giriyordum ve sahayı görmek için tribüne çıkamıyordum. hatta yanımda fenerli sevgilim zipirinsan da vardı. sonra skorborddan hala 1-0 önde olduğumuzu görebildim sadece. golü maça gitmeden televizyondan izlemiştim, burak yılmaz doksana giden mükemmel bir vuruş yapmıştı.

tıklım tıklım tribünler biraz boşalmaya başlayınca sahayı görebilecek yer edindim ve tribünlerin neden boşaldığını o an anladım. beşiktaş son dakikalarda 2-1 öne geçmişti ve maç öyle bitti. bu maç muhtemelen şampiyonluk maçı olacak ve sanki öyle bir maçmış gibi değildi rüyamda. rüyaların tersinin çıktığını düşünürsek * maçın sonucu hakkında fikir edinebiliriz.
  • (bkz: sneijder attı şampiyonluk geldi)

edit: demiştik
  • uc ay sonra yapilacak mac.

millete sokmaya cikarmaya bahane olsun; yine acilmis aylar oncesinden basliklar, atarlar giderler.
  • eğer galatasaray o hafta şampiyonluk yarışından geri kalır da beşiktaş ile fenerbahçe şampiyonluğa oynuyor olursa galatasaray'ın a14 takımı ile filan çıkacağı maç olacaktır. kalede burak bile olabilir. içime de öyle olacakmış gibi bir his doğuyor nedense.
  • 0-0 bitecek maçtır.
hesabın var mı? giriş yap