• marcao büyük ihtimalle sakatlığını anlayıp cezayıda aradan çıkarayım dedim. akıllı adam.
  • adam sakatlanmış, muhtemelen haftaya oynamayacak. oynayamayacağı maçta cezasını dolduracak. marcao’nun sarısı mantıklı.
  • marcao'nun arka adelesi çekti belki de 2-3 hafta sahalardan uzak kalacak, sarı kart görmesi gayet mantıklıydı bence, sakatlığının durumunu farketmiş olabilir.

bu adam her maç oynamaya çalışıyor neden hemen yatayım moduna girsin ki.
  • fener arda güleri kazanmış, crespo-zajc tandemini oturtmuş, yaş ortalamasını 25e çekmiş.
    beşiktaş abdülkerim bardakçı'yı kapmış alt yapıdan 2 oyuncuyu as takıma kazanmıdırmış.

bizde babel, gomis, pulgar gibi adamlarla küme düşmüş altay'a moral vermeye çalışıyoruz.
  • bu sene hedef falan kalmamış. kazansak ne olur kaybetsek.

al gençleri alt yapıdan, oynasın gençler. gına geldi babel'i gomis'i ve birazdan arda'yı izlemek.

bundan ayrı olarak, lanet olsun anadolu takımlarıyla maç oynamak. en ufak dokunmada felç geçiriyor adamlar, ama yeri geldiğinde çift dalmayı da biliyorlar. bu lige 5 kuruş para veren yayıncının aklından şüphe duyarım.

tanım: kötü kelimesinin az kalacağı futbol maçı
  • altay taraftarının süper lige veda maçıdır.

efendim beşiktaş maçı bornova aziz kocaoğlu stadında oynanmıştır ve o zaman yüzde 50 maximum kapasite ile seyirci alınmaktaydı.

kaldı ki bu maçın biletleri genel satışa çıkmadan tükendi. yani içerde münferit galatasaraylı olabilir lakin aksini söylemek abesle iştigal.
  • galatasaraydan defans ve keremi çıkar bomboş bir küme bu takım. maçı yarım saat izledim gözlerim kanadı ve kapattım.
  • wonderkid babel ve genç irisi gomis'in döktürdürkleri maç. bir tarafta arda güler, diğer tarafta rıdvan bizde de son 4 maçta kendini gösterebilecek barış morutan izmir'e götürülmedi bile.

senin vizyonuna sıçayım torrent gibi. yeniliriz inşallah dicem de gene çıkıp aslında iyiydik falan dersin şimdi
  • çok acayip bir hakem yönetimi izlediğimiz maçtır.

ifab'ın bu sene başında kafaya gelen darbelerde (top çarpması da dahil) oyunun hemen durdurulmasına dair hakemlere ilettiği direktif az önce maçın hakemi tarafından görmezden gelinmiş ve galatasaraylı futbolcular topu taça atarak oyunun durmasını sağlamak zorunda kalmışlardır.

hani bu sene çok acayip kararlar gördük galatasaraylılar olarak ancak "hayati tehlike olabilir, hemen kontrol edin" diye verilen bir direktifin görmezden gelinmesini ilk defa görüyoruz...
  • oyun durduğunda bütün futbolcular the walking dead dizisindeki aylaklar gibi dolanıyor.
hesabın var mı? giriş yap