• ilk maçta 1-0 yenildik. taraftar desteğiyle fener 3-1 kazanır. kupa fener için çok önemli
  • bari bu mac kazansak.

t: fenerbahçe'nin kupadaki kader maçıdır.
  • 3 veya 4 gol atarak bir üst tura geçeceğimiz maç.
  • a2 yayınlayacak. atv ve aspor bile yayınlamıyor artık bizi
  • fener’e basmaya 2500 kişi geliyoruz.

bu arada fener seyircisi yok,taraftar desteği arayanlar tv başına geçince hüsrana uğramasınlar.
    ilk maçtaki gibi sadece büyük ümraniyespor taraftarını duyacaksınız.

tanım: ümraniyespor’un ilk maçtaki 1-0 lık avantajıyla kadıköyde fenerbahçe’yle karşılaşacağı türkiye kupası maçı.
    edit: koyduk mu?
  • bu geceyi son derece eğlenceli kılması muhtemel maç. turu geçen bir ümraniyespor, ülkenin yüzde 75'ini çok mutlu edecektir.
  • fenerbahçe'nin tarih yazacağı maç... yerel bir neuchatel zaferi muhtemel...

anket
  • fener'e basmaya geliyorlarmış !

dostum siz fener'e anca iddia'da handikaplı basarsınız.

bu hale düşürenler utansın, ne diyeyim !

maç sonrası edit : tamam lan vurmayın öldüm !! ama handikaplı olmadı ehehehe
  • 24 ocak 2019 fenerbahçe olympiakos maçı aynı saatteyken bunu kim izleyecek acaba dedirten maç
  • umarım fenerbahçe kaybeder. fenerbahçeliyim, cidden ağlayacak duruma geliyorum kanser oluyorum maç kaybedince. ama artık yeter. madem takımın başındakiler takmıyor artık ben de takmıyorum. herkes parasına bakıyor, artık ben de parama bakıyorum. fenerbahçe'nin hisse fiyatına bakın nasıl çakılmış bugün kaybetsin yarın daha da düşecek ve ben hisse alacağım, bu sene olmaz gelecek sene olur illa toparlanacak fenerbahçe ve ben de paramı kazanacağım hisse eski değerine dönünce. ee ali koç efendi sadece sen mi cebini dolduracaksın bu takımdan
hesabın var mı? giriş yap