• yorumcu kalan 5dk’da artık 3 gol atması lazım, çok zor diyor.
    olm fener 5 dakikayı bırak, 5 haftada 3 gol atamadı aq. deli galiba.
  • ekran başında duvarları dövüyoruz hala gol bulamadık. yazıklar olsun bu camia bunu hak ediyor mu?
    ümraniye bitmiş.
  • bu maçta bir ne eksik biliyor musunuz? gündüz maçlarında sahanın yarısında beliren tribün gölgesi. o da olsa tam tipik bir alt lig maçı olacaktı.
  • fenerbahçe’nin 1 maçlık namağlup serisini bitiren maç olmuştur
  • volkan:"valla amınıza koyayım hepinizin ya!"

spiker:"volkan arkadaşlarına çok sitem ediyor."*
  • aklıma takılan bir şey var.
    ümraniyesporun göğüs reklamı: ümraniye belediyesi.
    acayip değil mi?
    dünyada göğsünde böyle bir reklam taşınan başka ülkenin herhangi bir kulübü var mı?
    bu reklamı okuyup " oo ümraniye belediyesi süper galiba, fen işleri harika çalışıyormuş, hemen oraya taşınayım" mı diyeceğiz?
  • koskoca fenerbahçenin düştüğü hale bak lan
    ümraniyespor taraftarı kadıköyde oley çekti.
    üstüne yetmedi ümraniyespor takımı seyircisine gidip sevinirken stadın ışıklarını söndürüyor koca fenerbahçe.
    galatasaray şampiyonluğunda ışıkları kapatan fenerden ümraniyespor mağlubiyeti sonrası ışıkları kapatan fenere
    tam üzülücek gibi oluyorum sonra basıyorum kahkahayı ahahhahahahaha
  • fenerbahçe’nin üzerinde ah var beddua var.

basılan hakem odalarının ahı var. yayınları engellenen, kabloları kesilen yayıncı kuruluşun ahı var. sürülen tarlaların ahı var. dövülen rüştü rençberin ahı var, ekmeğiyle oynanarak çalıştığı kanaldan kovdurulan erman toroğlu’nun ahı var. koro halinde yeni vefat etmiş annesine küfredilen tolga zenginin ahı var. 70 yaşında koro halinde gelmişine geçmişine küfredilip üzerine yabancı madde yağdırılan, hem suçlu hem güçlü olup üstüne kan nerede diye sorulan şenol güneş’in ahı var. durup dururken nedensiz yere topsuz alanda rakibine yumruk atıp kırmızı kart ve penaltı yaptıran beşiktaş’lı oyuncunun üzdüğü beşiktaş taraftarının ahı var. geçen sene ali palabıyık’ın beşiktaş maçlarında 77 cm nizami golünün ofsayt gerekçesi ile iptal edildiği negredonun ahı var. ali palabıyık’ın 80 cm ofsayttan gol yedirdiği için üzdüğü tolga zenginin ahı var.

edit: heykeli dikilip ağlata ağlata gönderilen alex’in ahı var.
    bilica’nın kazıdığı penaltı noktasının ahı var.
    iki ekmeğin bir de sütün hatırına emekçilerin kapıcı rızaların ahı var.
  • moses’in bakislarindaki caresizligi, bulundugu ortami nasil yadirgadigini gordum. aynisini askerligin ilk gecesi hissetmistim. sozlesme henuz imzalanmadiysa kacip gidecegine garanti veririm.
hesabın var mı? giriş yap