• messi'nin premier league'de bi bok yiyemeyeceğini* gösteren maçlardan birisi.
  • istanbul'dan cpi, maç hakkında aşağıdaki şiiri yazmış:

city dolu stadıynan,
    gelmiş baba çocuğuynan,
    neden attın ayağınnan,
    ağzın edem suarez.

çoluk çocuk ağladı,
    taraftarlar zıpladı,
    city golü zorladı,
    ağzın edem suarez.

hadi attın birini,
    yıktın üzdün bizleri,
    neden attın ikiyi,
    ağzın edem suarez.

alba, messi böyle etmedi,
    topu getirdiler ama yetmedi,
    ulan bu city sana ne etti,
    ağzın edem suarez.
  • inanılmaz ruhsuz bir spikerin anlattığı maç. bi de allah aşkına şu spikerin sesini biraz kısıp tribün seslerini arttırın. millet atmosferi yaşamak istiyor spikerin mıy mıy konuşmasını duymak değil.
  • bu maçta barcelona, city'i yıkıp street haline getirecektir.
  • messi'nin penaltı kaçırarak city'lileri 2-1'e sevindirdiğini maç.

(bkz: this is barca)
  • 1-3 skor tahmini yapan arkadaşın baya üzüldüğü maç olsa gerek.
  • neresi iyi maç oluyor, iyi maç dediğin iki takımın da üst düzey performans koyduğu bir oyundur, bunda barcelona tek başına şov yapıyor, city top filan oynayamıyor. bunu bir city taraftarı olarak söylüyorum.

fernando nedir la, selçuk şahin'den ne farkı var bu adamın. yedeklerde fernandinho ve her ne kadar yaşlansa da lampard varken fernando'yla mı oyun üstünlüğünü alacaksın.

kompany için hocaya bir şey demiyorum, oynatmasaydı da bu sefer niye oynatmadı diyecektik, ama yine de 40 küsür milyon euro verdiğin mangala'yı demichelis yerine oynatmalısın.

dzeko için de ne desek boş, top ona gelecek de o vuracak da, bony'i stoke city'e gol atsın diye alıp şampiyonlar liginde kulübede çürüteceksek bari maça tek forvetle çıkılsaydı da orta sahayı kalabalık tutaydık.

iş city adına rezalet bir sonuca gidiyor, bunda barcelona'nın iyi oluşuyla birlikte pellegrini'nin kadro tercihi de etkili.
  • sen kalk 500 milyon euro luk takım kur,çuvalla yatırım yap,bi tane cücük kadar adam sana ptt 1. lig takımı muamelesi yapsın.ulan ne zaman adamın canı sıkılıp üstlerine gitse,ördek gibi dalsa aralarına city'nin şirazesi kayıyor,elleri ayakları birbirine dolaşıyor.
  • rakitic'in döktürdüğü karşılaşma. bu kadar verimli bir transfer görmedim.
hesabın var mı? giriş yap