• twitter'da bir tane fahişe ruhlu, gs yüzünden göt yanığı olan bir trol vardı. gs'nin her avrupa mağlubiyetinden sonra 'gs bilmem son maçında şu kadar galibiyet aldı, ülke puanını mahvetti' diyordu. şimdilerde sesi çıkmıyor, gs'nin her galibiyetinde sus pus. böylelikle derdinin ülke puanı olmadığını anladık göt lalesinin.
  • futbol budur dostlarım. saldırırsın, atarsın yersin, seyirci zevk alır. her ne kadar yenilsek de fener maçı da böyleydi. 500 tane yan paslı geri paslı futbol beni kanser ediyor. böyle oynayın yenilin sorun değil. akşama kadar gam kasavetle uğraşıp bir de sizin 80 tane geri pasınızı izlemek istemiyorum. bu kadar basit işte.

debe editi: anaaa debeye girmişiz. niye soylemiyorsunuz münafıklar. burdan hücum futbol seven, kabız futbol izleyince etinde şirpençe çıkan bütün futbol serserilerine selam ederim.
  • bir fenerbahçe taraftarı olarak uzun süre sonra bir galatasaray maçı izleyeyim dedim; arda, melo gibi pislik, çirkef adamlar olmadığı vakit galatasaray'ı izlemek, avrupa'da galip gelmesini istemek, galip gelince sevinmek nasıl da güzel hissettiriyormuş.

(umarım emre gibi pislik, çirkef adamların olmayışı da galatasaray cephesinde fenerbahçe'ye karşı benzer bir sempatiye sebep olabiliyordur.)

elinize sağlık.
  • pfdk' nın hemen maçın ardından, gece yarısı fatih terim'e 5 maç ceza verildiğini açıklayarak kutlamalara katıldığı maç olmuştur.

üstteki bilgi zaytung haberi değildir, herhangi bir ironi içermemektedir, dalga geçmek maksadıyla da girilmemiştir, tamamen gerçektir.
  • ülke puanı diye boş boş konuşan mallara kapak olmuş galibiyettir. sıfır çekmek bizim liderliğimiz kadar koymamıştır sanıyorum.
    haddinizi bileceksiniz.
  • ben çok keyif aldım, ancak defanstan çıkış hala biraz zayıf
  • karacikciklere "avrupa'da nasıl oynanır?" dersi verdiğimiz maç.
  • bu galibiyet tebrik edilir. tebrikler galatasaray.
  • kız arkadaşımın izlediği ilk futbol maçı ve maç boyunca kulaklarını tıkadı.

işte agresif tribün budur.

seni unutmadık
  • djagne için çöp diyenler adam asist kralı yahu. rakibi bozup durmuş. adam maç seçiyor. yoksa gayet iş yapıyor sıpa herif
hesabın var mı? giriş yap