• 250 bin de sen yaparsın 500 bin olunca satarsın.
  • temiz kullanılmışsa gayette alınabilir arabadır. değilse de aracın parça , bakım gibi masraflarını hesaplayarak temiz hale kendiniz getirebilirsiniz.
  • alınan arabanın markasına, kullanımına göre mantıklı bir seçim olabilir.

araba eğer audi, volvo gibi kendini ispatlamış bir araç ise normal karşılanabilecek bir eylemdir.
  • 250.000'de laguna satmış biri olarak, araba diri duruyorsa ve sorunsuz ise çok da rahat müşteri bulunabilir.
  • kilometre sayaci 200 bini azcik gecmis araclari bile satarken dokuz doguruyorken, dusuk kilometre benzerleri yerine azicik ucuz diye bunu almak hatadir. satarken hem zorlanir hem de ucuza vermek zorunda kalirsiniz. bakimsiz bir aracsa eger daha bin km olmadan sagi solu dokulmeye, radyatoru delinmeye, balatasi, motor ust gomlegi, pusuru derken uzecektir.
    edit: usengeclikten kisa yazmisim ekleyecegim seyler var. meslegim soforluk oldugundan araclarla cok hasir nesirim, calistigim yerde 400 kusur binde ford connect kullanmistim, gidiyordu meret. ama duzenli servisinde bakim yaptirilan bir aracti sonucta. sonra 999.999 km devirip tekrar 20 binli km lere gelmis ducato gordu gozlerim. abi dedim bunun km dusukmus nasi oluyo ticarisin dedim, yok yigenim km hanesi doldu sifirladi tekrar bastan yaziyo dedi. agzim acik kalmisti, ama adam daha yag degisim zamani dolmadan yagini koyarmis aracin oyle yani. bakimli aracin km si sorun olmaz. sorun olan bakimli arac diye size sokulmaya calisilan kazik.
  • uygunsa eski model toyota land cruiser al isterse 1.000.000 km olsun. arac kilometresi ile oynayan orospu çocuklarından olmasındansa bunlar evladır. en azından aracın ilerde ne olacağını bilirsin.
  • cdti 500.000km gider.
  • volvo ve saab alanların sikinde olmayacak durumdur çok afedersiniz.
  • bakımları yapıldı mı o önemli
hesabın var mı? giriş yap