• "izmir marşını tersten okuyun" diyen şeref yoksunu kahpelerin göt olduğu maç.

bir fenerbahçeli olarak göztepe'yi tebrik ederim.
  • ankaragücü ve malatya'nın bursa'yı ligde tutmak için herşeyi yaptığı ama başaramadığı bir akşam yaşadık. yüreğiyle oynayan göztepe'yi tebrik ediyorum.

not: bucaspor
  • bursa'nın küme düşmesi şahane de, ankaragücü'nün yenilerek bursa'yı düşürmesi paha biçilemez. ilahi adalet denen şey de budur.!
  • malatya ve kayseri sizi unutmayacagiz..herkes unutur gözgöz unutmaz..allahim bu sehir ligde kalmayi hakediyor
  • şanlı göztepe'mizin bursa'yı kümeye gönderdiği maçtır.
  • rüyalarıma girmiş maç..

atmosfer feci stat karnaval yeri.bir korner oluyor korneri nedense castro kullanıyor.herkes ceza alanına orta beklerken yayın üzerine doğru bir orta geliyor ve alpaslan gelişine uzaktan vuruyor golü atıyor.sahaya inip andre castro'ya sarılıyorum..

günleri sayar olduk bu maç için ama daha önce gördüğüm rüyalar çıkmıştı.dolayısıyla castro ya da alpaslan'dan biri gol atarsa şaşırmam..
    inşallah ikiside atar..yarın stada ciğerleri bırakmaya gidiyoruz.

yarın bu saatlerde ligde kalışımıza seviniriz inşallah.
    odaklan göztepe'm..

zorunlu edit: teşekkürler göztepe'mizi destekleyen her kim varsa çok iyi mesajlar atmışsınız.sağolun varolun.
    iki şey söylemek için edit yaptım.
    birincisi rüyamda ortayı açan castro'ydu her nedense castro demişim entry de çünkü berkan emir ya da serdar atıyor genelde kornerlerimizi..ki bir pozsiyonda castro karsı karsıya dısarı vurdu onu atsa tam olacaktı rüyam :))
    ikincisi: müneccim kahin diye yeşillendirenler olmuş :)) şu entry mi üşenmesseniz bir okur musunuz? #87004267

göz göz göztepe ulan hahahahaha bu sezonu ömrüm boyunca unutmayacağım..
    yaşa varol göztepem!!!
  • bir karsiyakali olarak goztepenin acil gol atmasini diledigim mac. ıki takimin yeri de super lig olmali. orda kufretmeliyiz birbirimizin soyuna sopuna. umarim ligde kalirsiniz amina koyduklarim.
    edit: aha atmislar lan, sirf benim yuzum suyum hurmetine ha, buyuk katkim var golde.
  • (bkz: isyan marşı)

hep diyorum bu marş çok acayip bir marş. ölüyü diriltir. bir nevi lightbringer. çok sevindim göztepe'nin ligte kaldığına. tebrikler!
  • bugünkü küme düşme potasındaki 3 maçın özetini de izledim. ne erzurum'un rakibi kayserispor ne de bursa'nın rakibi yeni malatyaspor maça asılmamış. yalnızca ankaragücü kazanmak için oynamış. ancak göztepe bileğinin hakkıyla kazanarak süper ligte kaldı. tebrikler göztepe.
  • ankaralıyım ankaragüçlüyüm. bursa kümeye!

özelden yazmayın oğlanlar.

edit: yazıyorlar :(
hesabın var mı? giriş yap