• dolara ve euroya dengeyi getirmiştir.
  • alper her mac yapiyormus. ay ben gulerim.
  • eger ruhlarimiz carpisacaksa diz cokup tovbe isteyecegim hareket. boylesini en son tsubasa'da gormustum.

geldi beyler: https://vine.co/v/o2rtvxzlwxo
  • çok klas ve zeka kokan hareketler zinciridir. ayrıca bir yerde turu getiren hareketlerdir, zira bu kombodan sonra takımın motivasyonu iyice yükseldi.

peşinen edit: galatasarlıyım. bu hareketleri beğenmek için ille bjk'li olmak gerekmiyor. iki göz, biraz beyin yeter.
  • tolgay bu çalımları liverpool karşısında atmıştır. kıyaslamadan önce bunu göz önünde tutun. bu çalımlardan sonra biliç' in bir zevke gelişi vardı ki en az çalımlar kadar izlemeye değerdi.
  • allahuekber whuuu dedirten hareket nitekim tribun ya allah bismillah allahuekber diye inledi :)
  • bu hareketi ararken kimlerin neresine ulaşılacak kimbilir.
  • bu sene futbol sahalarında gördüğüm en güzel çalım. altına gökhan gönül , alper falan yazmak açıkça aptallıktır. hareketin başındaki zidane çalımının verdiği gaz ve sondaki tolgayın tribüne yaptığı hareket mükemmeldi. en son hidayetin kobeye playofflarda yaptığı blok sonrasında bu kadar gaza gelmiştim sanırım.

biri hareketin başından başlayan videosunu bulup thug life versiyonunu yapsın acilen !!
    not:bursasporluyum
  • tolgay'ın hareket tuşunun açık kaldığını öğrenmiş olduğumuz harekettir.*
  • hareketin bence o belli olmayan ilk anindaki topun ustune basarak 360 donmesi en heyecanli kismi, fenerliyim ama gokhan boyle yapmamis
hesabın var mı? giriş yap