• bu adamı okuyan kaldı mı hâlâ?

edit: bu adam diyor ki beni okuyup anlayıp partizanlık yapacağına, kuranı kerimi oku anla dini kullandırma; nutuk'u okuyup anla vatanı sattırma.

edit 2: suriyelileri savunduğumu düşünüp mesaj atan orospu çocukları önce okuduğunuzu anlayın. ilk edit alttaki entrye ithafen editlendi.
  • ayrica (bkz: ahmet takan (yenicag))
  • türkiye'deki büyük çoğunluğun rahatsız olduğu bir konuda yazılmış gayet mantıklı tespit ve gerçekleri ortaya koyan yazıdır. (bkz: suriyeli sığınmacılar için referandum yapmak)
  • türkiyede her 20 kişiden biri suriyeli 20 yıl sonra her 13 kişiden biri suriyeli olacak diyor ne acı. bir şeye de yaramıyorlar
  • dikkate alınması gereken notlar içeren yazıdır.
  • daha ne desin dediğim yazıdır.
  • 55 iq'lu, kendini muhalif zanneden salak izmirlilerin bayıla bayıla okuduğu ırkçının son zırvası.

yazıda ırkçılık yaparken ayan beyan gerçeği tahrif ediyor adam. bir bok bildiği yok.

ekleme: aşağıda götün biri suriyelileri evine alsın demiş benim için. olmadığını nereden biliyorsun? ırkçı puşt.

ekleme 2: yemediğim küfür, hakaret kalmadı. "ispatla lan suriyelilerle kaldığını, yoksa yavşak bir trollsün" diyen bile çıktı.
  • iç karartan bir yazıdır.

len bu akp sanki hiç sorunumuz yokmuş gibi türkiye ye şu zamana kadar hiç olmayan bir sorunu ülkemize kattı.

allah sonumuzu hayırlı etsin.
  • fatih’in kalbinde oturuyorum. apartmanimiz 5 daire. tek türk biziz

entry bu kadar.
  • türkiye'nin en çok okunan yazarlarından birine, bu adamı okuyan var mı diye soruluyor. evet bu ülkenin en çok okunan 3-5 yazarından biridir. ayrıca bugünkü yazısı çok önemli bir konuya temas etmiştir.
hesabın var mı? giriş yap