• ufak damat selçuk'un kendi kendine atarlanması durumudur. kendisini izleyenler de pek anlam verememiş bu isyana. akp'nin seçim çalışmalarına pas sesiyle destek vermeye çalışmış. arada sinirleniyor filan:)

"biz buradan hiçbir yere bir adım dahi öteye gidecek değiliz. biz bu topraklarda misafir değil ev sahibiyiz. bu toprakların kapılarını bize kapatmaya niyetlenenler varsa hatırlatalım.. ev sahibinin üzerinde kapıyı kapattığını zanneden kendisi dışarıda kalır."

link

millet de bakıyor alkışlasak mı alkışlamasak mı diye.
  • t: 14 mayıs'tan sonra "tamam, lideri kayınpederim olabilir ama benim akpli olduğumu da nereden çıkardınız? bakın ak parti demiyorum, akp diyorum. hem biz ailecek kılıçdaroğlu hayranıyız elhamdülillah " demesi muhtemel ihalesiz işler kralının isyanı.

not: (t:) niye yaptın diye sorarsanız; moderasyondaki parti komseri olan moderatörler "tanım değil" bahanesiyle entryi silmesin diye.
  • seçim öncesi seçmen kitlesini konsolide etme çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.
  • normalde eylülde yapılan programı hemen nisana çekerek seçimlere meze yapan akp'li damadın zırvalarıdır.
  • siz kimsiniz kardeşim, hayırdır? ne ara evin sahibi oldunuz? uyanın şu ıslak rüyalarınızdan artık. bu toprakların sahibi halk ve iradesine seve seve boyun eğeceksiniz. geliyor gelmekte olan ki cıyak cıyak bağırmaya başladılar şimdiden.
  • üzmüştür. memlekete faydası olan herkese düşmanlık ediyorlar.
  • sabah akşam mağduriyet hikayesi yazmadan duramayan siyasal islamcılardan birinin ağlaması olayıdır.

atatürk'e darbeci diyen bir tiptir kendisi ayrıca.

abisi de bugün saçma salak bir tweet salladı. iyice kafayı yediler.
  • kendisini sever sayarım. fakat siyasete bulaştıkça saçmalamaya başladı. işinin başında ol. herkes senden bunu bekliyor. kayınpederinin yanında siyaset yapacaksan yeri türkiye büyük millet meclisi'dir.
  • bak işine be kardeşim siyaset yapma lütfen, seviyorum ve destekliyorum ama yapma.
    iktidara omuz veren isyan.
  • evet siz de ev sahibisiniz biz de. neden araplara peskes cekilen ülkemiz icin bir söz söylemiyorsunuz o zaman?

hayirli damatin aciklamalari
hesabın var mı? giriş yap