• büyük bir ihtimalle maç saatinde sopcast linki verebileceğim maçtır.

edit: imla.
  • galatasaray'ımın 11'i

--------------------------------eray-------------------------------------

sabri......................hakan..................chedjou.....................telles

.....................selçuk.....................................hamit..................

yasin..................................sneijder....................................podolski

............................................burak (kral)............................................

yedekler: alperen, tarık, koray, carole, olcan, sercan, dzemaili, yekta, sinan gümüş, birlo, umut.
  • holiganların katledemeyeceği, rahat rahat takımımızı izleyeceğimiz bir maç. hücumdaki 4'lü beni epey heyecanlandırıyor.
  • bu galatasaray taraftarını anlamak çok güç arkadaş.

sabri oynuyor diye galatasaray'ı desteklemeyecekmiş. laflara gel.

o formanın içinde isterse 11 tane amatör futbolcu olsun o takım benim takımımdır ve mücadele ettiği her kupaya taliptir.

desteklemiyormuş, kombine almıyormuş.

arkadaş bari tepkini içinde yaşa da buraya yazıp rezil etme kendini...

ibrahimoviç gelse en büyük galatasaraylı benim diye dolaşacak adam sabri takımda diye takımı desteklemeyecek. bi zahmet sen ve senin gibiler zaten ne galatasaraylıyım diye gezin, ne forma alın, ne de maça gelin...
  • emre çolağın yedeklerde bile olmadığı karşılaşma. ciddi ciddi hamza hamzaoğlu bu sene kendisini kadroda bile düşünmüyorsa ilk defa sert şekilde tepkimi çekecek. ayrıca jem de yok. ortasahadan 2 oyuncuyu hazırlık maçında kadroya bile almıyorsun, ancak real madrid'in b takımından oyuncu alıyorsun. ben bu işleri anlamamaya başladım.
  • eray hariç bu sezonun as kadrosuyla çıktığımız maç. dolayısıyla oynanan oyun az çok bu sezonun futbolu olacak gibi. 15 dakikada orta saha dağınık ve akılsız görünüyor. nice çabuk geçiyor. melo gibi bir adamın eksikliği belli. oraya transfer şart. zabri de kafasına göre gidiyor geliyor. 2 kişinin arasına giriyor falan. yasin'de de malesef bir amrabatlık var. rakibin üzerine gidip terse çekip orta yapmaya çalışıyor. sıkışınca da dalıyor 2 kişinin arasına. sneijder biraz kilo yapmış. tombiş tombiş dolanıyor sahada.
  • sneijderin hazır olmadığını gördüğümüz maç. o değil de orta alanda büyük bir eksiğimiz var gibi ama kim bulamadım.
  • ilk 22 dakika itibariyle macin yildizi eray. sabri cok kotu, yasin gereksiz hareketler yapiyor, sneijder'in mac eksigi goze carpiyor. hamitle selcuk ise cok yavaslar gobekte.. kisacasi pek olumlu bir sey yok.
  • ideale yakın bir 11'le çıkmamıza rağmen henüz varlık gösteremediğimiz maçtır. tamam hazırlık maçı, ölçü değil elbette ama yine de takım çıksın bam güm oynasın istiyor gönül...
  • melo'nun olmadığı, sertlik tempo ve hızdan uzak iki oyuncudan oluşan orta saha, sağ bekte vurdumduymaz sabri ve forvette hocasının kendisini yedek bırakmayacağına emin çok çok kötü oynayan burak.

bir sağ bek, melo'yu tutarak tempolu, dikine giden; tarz olarak lawal gibi bir orta saha ve burak'ı kulübeye gönderebilecek bir forvet alınsaydı bu takım bu sene avrupa standartlarında bir kadroya sahip olacaktı. orta sahadan sert tek oyuncu melo gönderildi ve yine temposu yüksek olmayan, sert ve süratki olmayan bilal ve çok yetersiz jem getirildi. sabri ile zamlı sözleşme imzalandı ve forvet yok ufukta.

5. hafta tribünlerden "şampiyon takımın anasını ...tiniz.", tezahuratları yükselecek ve muhtemelen böylesine kötü bir politikaya sebep olan kimler varsa hepsi görevi bırakmak zorunda kalacak.
hesabın var mı? giriş yap