• son edit: yardımcı olan herkese teşekkürler, o kadar hakaret eden kişi arasında oldukça iyi bilgiler de edindik. hepsini arkadaşlarıma ilettim. yalnız ekşi sözlüğü bilen biri olmadığı için buradaki hakaretleri görmedi. bence iyi oldu.

iyi niyetli insanlar adına bir sonuca ulaşabilirsek buraya yazarım.

asıl entry'i tamamen sildim. mutlaka biri ekran görüntüsünü almıştır zaten aşağılara bir yere ekler *

dünyayı kurtarırsa iyilik kurtaracak.
  • gelen ürünü gördükçe istemsizce güldüren dolandırıcılık. instagram'ın bir alışveriş platformu olmadığını kanıtlayan tez gibi bir çalışmaahahahaha... kaşgar göndermiş 2 tane.
  • gelen ürünlerin fotoğrafına bakınca çok güldüm. neden bu kadar güldüm bilmiyorum. hala gülüyorum.

konumuza dönecek olursak;
    instagram'dan alışveriş yapmayın efendim. ürün çok hoşunuza gitse de, bu fırsat kaçmaz olsa da yapmayın.
  • arkadaşın crocs yerine bunun değerini bilseydi şuan kazıklanmazdı.

popüler kültürünüzü seviyim bu tarz olayları gördükçe basıyorum ek$i'yi

tanım : her sakallıyı dedesi sanan bir arkadaşın, instagramdan verdiği sipariş ile eline ulaşan ürünün uyuşmaması.

rezalet puanım 10/2

edit : güldüğümü belli etmemek adına çok uğraşmıştım ama üstteki entryleri görünce gg.

sen crocs alırsın ama tuvalete yukarıdaki gelir hahhahhahahahh
  • adedi 294 tl olan ürünün 2 tanesini 139 tl'ye alacağına inananları gösteren rezalet.

https://www.superstep.com.tr/…sil-terlik/11016-37p/

yalnız ne olursa olsun şu instagram dolandırıcılarına artık devletin dur demesi lazım.

https://www.sikayetvar.com/orginalcrocs-instagram
  • nasrettin hoca da durur mu yapıştırmış lafı, 2 tane crocs'u 139 tl'ye alabileceğine inanıyorsun da gelen ürünlerin orijinal olduğuna mı inanmıyorsun...
  • aynısı işte nesi dolandırıcılık bunun
  • satılması değil alınması rezalet olan dolandırıcılıktır
  • birini tuvalete birini de banyoya koysunlar.
  • dünyanın en pahalı tuvalet terliğinin alındığı dolandırıcılık tipi.
hesabın var mı? giriş yap