• her hafta en az birkaç maç izlerim senelerdir, ben böyle pozisyon hayatımda görmedim. pozisyonun tek başına unutulmaz olmasını sağlayacak en az 4 pozisyonu birarada barındıran bir pozisyondu. ben bir galatasaraylı olarak hayatım boyunca unutabileceğimi sanmıyorum, beşiktaşılılar ne hissetmiştir canlandıramıyorum bile.
  • kalemizde iki kaleci birden gormenin yasattigi saskinlik ile besiktasin taraftarini kanser etme gelenegine tuy diken son dakika pozisyonudur.
  • o değil de dünya tarihinde kafa vuruşuyla ofsayta sebep olan ilk kalecidir bence sarılı eleman. hakem vermedi o ayrı.
  • hayatımda ilk defa aynı ceza sahası içinde sarı kırmızı mavi ve siyah beyaz formalar giymiş futbolcuları gördüğüm karamboldur. öte yandan youtube'da altına yazılan şu yorum da kopartır: "topun izlediği yolu dikkatle inceleyin, arapça allah yazdığını göreceksiniz"
  • ciddi bir futbol takipçisi olarak, türkiye ve avrupa ligleri olmak üzere, 10 yıldır düzenli izlediğim süreçte gördüğüm en heyecanlı karamboldü. arada bir de rakip kalecinin kafasının olması zaten karambolün nasıl bir karambol olduğunu anlatıyor.
  • beşiktaş' ın 1-0 kazandığı dynamo kiev maçının 90+2. dakikasında yaşanan, futbolun unutulmaz anları arasına giren pozisyondur.

öyle bir pozisyondur ki bu, bir cafe dolusu insanı yaklaşık 1 dakikalığına oksijensiz bırakmış, ardından sevinç çığlıklarına yol açmıştır.
  • topa en son vurup auta atan kievli futbolcu o şutu gol atmak için değil sinirini boşaltmak için çekmiştir.
  • (bkz: #26019956)
  • dayanamadım bu entryde de söyleyeceğim dinamo kiev kalecisinin topu öküz gibi süstüğü karamboldür...
  • cenk'in yere düştüğü ilk pozisyonda 8 numaralı beşiktaş'lı oyuncunun rakibin ayaklarına bildiğin kapandığı karambol. dinamo kiev'li oyuncu ayağıyla topun altına girmese net penaltı olacak.. müthiş psikolojik çıkarımlar yapılabilir bu karambol için.. bundan 10 sene sonra bile konuşuruz burada..

şimdi bir daha izledim de ilk anda eline çarpıyor 8 numaralı beşiktaş'lı oyuncunun.. kiev'lilerden bazıları "penaltı" diye ellerini kaldırsalar da pozisyonun heyecanına kapılıp pekte ısrarlı olmuyorlar..
hesabın var mı? giriş yap