• akp ve mhp'nin üstünde anlaştığı anayasa değişikliği paketi geçici madde 21-a ya göre milletvekili genel seçimi ve cumhurbaşkanlığı seçiminin yapılacağı gündürefendim.

cumhurbaşkanı'nın beş yılda bir seçilmesi öngörüldüğüne ve bir kişinin 2 kez cumhurbaşkanı seçilebildiğine ve gelecek seçim için 3 kasım 2019 gösterildiğine göre bay erdoğan hangi tarihe kadar ülkenin başında bunu sizin matematiğinize bırakıyorum.

benim matematiğim yetmedi de.

geçici madde 21 a : tbmm nin 27 .inci dönem genel seçimi ve cumhurbaşkanlığı seçimi 3 kasım 2019 tarihinde birlikte yapılır. seçimin yapılacağı tarihe kadar tbmm üyeleri ve cumhurbaşkanı görevine devam eder . meclisin seçim kararı alması halinde 27inci dönem milletvekili seçimi ve cumhurbaşkanlığı seçimi birlikte yapılır.
  • 23 haziran’da herşey çok güzel olmuştu. gelecek o gün herşey daha da güzel olacak.
  • rivayetler göre dünyada çok büyük gelişmelerin olacağı gün. rivayetler arasında depremler var uzaylı saldırısı, suikastler var vs. tabi bunların hepsi komplo teorisyenlerinin iddiası. bakalım o gün gelince ne olacak.
  • ilk maaşımı alacağım tarih o. ne depremi ne uzay saldırısı yapmayın etmeyin.
    en mutlu günüm olacak o gün
  • bazı komplo teorisyenlerine göre seattle'da başlayacak bir ufo saldırısı ile tüm dünya'da sistemin değiştirilmeye çalışılacağı gün. tabi çok ayağa düştü bu bilgi gerçek olur mu bilemiyorum.

(bkz: new world order)
  • gelsede artık ne bok olacaksa olsa.
  • bazı komplo teorisyenlerinin (!) boş iddialarının olduğu sıradan bir gün.

referans verilen adam dünyanın düz olduğunu savunuyor.

trump, bagdadi'nin ölümü açıklanasında, 11 çocuk sağ kurtarıldı, bagdadi'nin 3 çocuğu öldü, diyor. bu da al sana 3/11 diyor. sonra bahçeli'ye laf ediyoruz.

tutmazsa "herkeşin haberi oldu, ertelediler", derler. ona da inanan çıkar.
  • seattle'da maç başlamak üzere. bakalım onca klipte, filmde ve you tube üzerinde aylardır konuşulan teori gerçekleşecek mi göreceğiz.
hesabın var mı? giriş yap