• geçmesinler mi ha? erdoğan ne alaka?

(bkz: sınır nedir ne işe yarar nasıl korunur)

ben biraz çokonat yakmaya gidiyorum.

(bkz: dış politika nedir ne işe yarar)
  • (bkz: akp'nin ülkeyi parçalama projesi olduğu gerçeği)

edit: başlığa yazamıyoruz neden acaba?
  • hani otobüste iki kişilik koltukta otururken yanınıza iki çocuklu bir kadın oturur ve iki çocuğunu kucağına alır. koltuk artık dördünüzü alamayacak hale gelir de tıkış tıkış oturacağıma ayakta gideyim der ve koltuğu kadına bırakırsınız.
    işte bu ülkede ruh halim artık aynen böyle.
    rekor denemesi mi yapıyoruz nedir anlamadım ki.
  • ülkeye suriyeli, afgan, ileriki zamanlarda paki doldurmanın amaçlarından biri özellikle orta sınıfın nispeten özgür türk kadınlarını bunların tacizlerinden yıldırarak daha çok kapanmaya, arap giyim ve yaşam tarzını benimsemeye, evden daha az çıkmaya zorlamak. keza bu çocuklar için de geçerli, yaz günü sokakta, parkta olması gerektiği gibi şortlu tişörtlü çocuk kalmasın, kızlar 6-7'ye bastı mı kapansınlar. ki afgan denen şey suriyeliler'i mumla aratacak düzeyde bir iltihap, kaptın mı iyileşmez. en basitinden ortanca yaş, yani bir ülkenin yarısının kendisinden küçük, yarısının büyük olduğu yaş. afganistan'ın ortanca yaşı 18, türkiye'nin ortanca yaşı 31. türkiye'nin doğumhanelerini 12 yaşındaki annelerle dolduran suriyeliler'in kendi ülkelerinde bile bu yaş 24. bu ne demek biliyor musunuz? afganistan'da çocuklar çocuk doğuruyor, çünkü pedofili suç veya hastalık değil, adamların kültürleri. susar ve umursamaz, aman kira geliyor diye ev, aman ucuz işçi diye iş verirseniz (kırıntı ve günahımı bile vermem) bir gün sadece resimlerde gülümseyen insanlar olarak kalacağız.
  • vallahi mecidiyeköy meydanına döndü ülke..
  • yıllardır 'olmaz olmaz' dediğimiz türkiye'nin parçalanmasına yönelik iç savaşın çıkarılması için atılan ağır adımlardan bir diğeri... bu proje, hükümet ve proje başkan adayı da resmen bunların maşası...

dünya'da iç savaş yaşamış, militancılığın ya da kökten dinciliğin olduğu her ülkeden 2-3 milyon sok türkiye'ye. ıraklısı, suriyelisi, afgan'ı, daeş militanları vs
    10 yıl sonra bu aldığımız insanların hepsi bu ülkeyi suriye'ye çevirecek.
    en güvendiğimiz gücümüz, ordu bile eski gücünde değil artık.
  • oğlum ülkenin ayağa kalkması, her yerde protestoların yapılması lazım. zaten 3 milyon suriyeli var 3 milyon afgan da taksit taksit alınmaya başlanmış bile ülkeye.
  • türkiye'yi bir ortadoğu ülkesine çevirme çalışmalarının son adımıdır.

türk halkının büyük çoğunluğunun karşı çıktıklarını görünce önce suriye sonra afgan vatandaşlarına kapıyı açtılar.

buraya yazıyorum tek amaç türkiye'yi ortadoğu tipi diktatörlüğe dönüştürüp uluslararası müdahaleyi mümkün kılmak.

tek çözümü var referandumda hayır demek.
  • ülkemiz bir zamanlar ne güzeldi lan. biz bize kendi yağımızla kavrulurduk. şimdi ortalık araplardan, suriyelilerden ve afganlardan geçilmiyor. her yer ne idüğü belirsiz tiplerle doldu. sokaklarda bu insanların kara çarşaflı kadınları ve 5 yaşındaki türbanlı kızları var. daha da kardeşleri yolda..türkçe konuşan birini görünce sarılıp öpesim geliyor lan..şahsen benim bundan sonraki amacım daha çok para kazanıp, şunlardan kurtulacağım semtlere taşınmak.

yazık şu güzelim ülkeye yazık. ama unutulmamalı ki bizi bu hale yine bizim insanımızın oyları getirdi.
  • iç savaşa ramak kalmıştır. bir coğrafyada ani değişimler olursa orası kaynar arkadaş tarihte her zaman bu olmuştur. eğer bunu da yaparlarsa iç savaş kaçınılmaz olur.
hesabın var mı? giriş yap