• eğer altında uzun şort(kapri demek istiyorum) ve beyaz bir ayakkabı varsa türkiyenin kanayan bir yarasıdır bu.üstünde de v yaka tşört olabilir tercihen bak ağzına vurasım geldi defol karşımdan...
  • bu trio, herhangi bir kafada ve yüzde değilse eğer, garip bir görüntü arzeder.
  • genel olarak havaların hafif soğumasıyla birlikte o kahverengimsi, büyük kareli atkılarını takmaktan hiç çekinmeyeceklerin triosu. ellerde telefon, sigara, anahtar. üstte gömlek. onun üstünde de bu atkılardan! yapmayın etmeyin amına koyim!
  • (bkz: bedük)
  • böyle bir şey var, belki alakalıdır.

http://img227.imageshack.us/img227/5047/gregc.jpg
  • erkeğin tipine ve tarzına göre farklı sonuçlar doğuran konsepttir. kafa yuvarlak yüz küçük ise pek şık durur. yakışır kanımca. pek severim. kısa saç ve kirli sakal aslında zıtlık yaratsa da ikisi de rahatlığı temsil eder. aslında rahatlığın sonucudur yahut sebebidir. küpesi de nazar boncuğudur efenim. buna kroluk diyen var. benim hoşuma gittiği için ben de kroyum diyebilirim rahatlıkla o zaman. o yüzden herkes kendine yakışanı bulsun. tek tip imajlara sıkıştırmayalım özgün kıroluğumuzu.

ayrıca askerlikten sonra saçlarını artık kısa kullanan, her gün jiletle traş olmaktan tahriş olmuş yanaklarını dinlendiren ve sivilde zaten küpeli olan bir yakışıklı bu imajın ancak beyefendisidir.
  • marlboro light, light cola ve abercrombie&fitch outfiti triosuyla müthiş bir kombo oluşturur.
  • yakışanı var, yakışmayını var.
  • genelde söz konusu trionun sahipleri iyi insanlardır. yani yolda görsen yol sorabileceğin tipte iyi insan. gerçi en fazla 2-3 tane böyle adam tanıyorum ama görünüş olarak öyle bir yardımsever veya çevresine yardımsever gözükmek isteyebilecek tiplermiş gibi duruyorlar. yani iyi insan gibi gözüküyorlar aslında; bu daha düzgün bir söylem. (yine de bundan daha fazlası değil. yakın arkadaş olunacak tipte insanlar değiller bence mesela).
  • vakıf üniversitelerine giderseniz, her 5 erkekten birinin böyle olduğunu görebilirsiniz. hatta bazılarında 3 erkekte 1'e kadar yükseliyor oran.
hesabın var mı? giriş yap