şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • hayırlara vesile olsun diyerek başlattığım girişimdir.
    kutsal bilgi kaynağımız,kutsal bir olaya hizmet edecek inşallah. sizin de takdir edeceğiniz üzere 30 ve 40 yaş arası insanların evlenmesi gereken yaşlar. insanlar bazen yoğunluktan bazen yorgunluktan evlenmeyi unutuyor.
    çöpçatanlık veya pezevenklikle ilgili entry girmeyin sonra editlerde çok küfür ediyorsun diye tepki geliyor.
    edit: ilk evlenen yazara (ispat etmesi halinde) cumhuriyet altını takacağımı buradan ilan ediyorum. (ekmek kuran çarpsın)

not: az önce ekrem imamoğlu ile görüştüm. bu başlık altında ilk evlenenin nikahını, bizzat kendisinin kıyacağı sözünü verdi.

edit: lan ciddi ciddi yaşını,boyunu falan mesaj atıp not bırakan var.
    en çok da “kız arkadaşım burayı okuyor ama evlilik istemiyor,ama ben cidden evlenmek istiyorum,o görmeden nasıl yapabiliriz ?” mesajına güldüm.
  • evli bir teyzeniz olarak altını çiziyorum; evlilik muhteşem bir şey, korkmayın acımayacak :)

gelen mesajlara istinaden: evlendikten sonra veda edeceğiniz şeylere (özgürlük, rahatlık, diğer kadınlar/erkekler, sorumsuzluk, ...) doymadan, yanlış zamanda, yanlış insanla evlenmenizin suçunu evliliğe atıyor olabilir misiniz? para/nafaka korkusu yaşatan kadınla ne işiniz var mesela? evlilikten beklentinizi sıfır tutarsanız, hayal kırıklığına da uğramazsınız.
  • "ben mutsuzken başkası da mutlu olmasın" diye düşünen evli yazarların destek vereceği kampanya.
  • görümce ve baldız kadrolarını doldurarak ara karıştırabilir , akıl verebilir, gelin hamamı kına gecesi organize edebilirim. maksat ben yandım herkes yansın..
  • beni alın ya evcilimdir asdsdaddfhg

ist.39 bekar.
  • 31/m/izmir, besbekar.

bekliyorum hadi.

edit: oha bu kadar talep oldunu bileydim konuyu ben açardım. kovayım, yurt dışına gitmeli, bir işim var, dinginliği seviyorum. şimdik bu kadar, detaylar için yeşillendiriniz, pişman olmazsınız.
  • 28 yaşında olduğum için beni teğet geçen kampanyadır.

şansa yaşıyoruz valla.
  • insani bir kampanya.
    belki bana da bi faydası olur :)

gelen mesajlar üzerine mecburi edit.
    erkeğim.
  • talibi olduğum girişim.

yalnız tüm yazarların takı törenine katılması zorunlu mu o kısmı merak ediyorum. beşi bir yerdesi olur, küçük altın olur, para olur fark etmez. sözlük yönetimi olurunu verirse hemen evleniyorum. kadın erkek fark etmez.
  • şu evli insanlar bekarların da evlenip mutsuz olmalarını ne kadar çok istiyor aq. bekarlık sultanlıktır.
573 entry daha