• "ben mutsuzken başkası da mutlu olmasın" diye düşünen evli yazarların destek vereceği kampanya.
  • sonunda yine halı saha maçı ayarlanacak bir kampanya.
  • 40 yaş üstü yazarların niçin dahil edilmediğini merak ettiğim kampanya.
    (bkz: biz daha ölmedik)
  • bir vaat.

tam sevişmelik erkek arıyodum ki izdivaç programı çıktı. olursa olur, olmazsa çay demleriz.

ya o değil de aslında burdan harika eş bulunur. gırgır yapmak vs iyi hoş güzel tabii ama ciddi bakacak olursak; şu güzel ortamı paylaştığınız, aşağı yukarı aynı dili konuştuğunuz, belirli bir algı ve zeka seviyesinde, seçilmiş bir kitle var burda. istesen bulunmaz yani. ekşi sözlüğün dating nosyonu eksik; burda acayip ekmek var. niye pas geçmişler anlamak mümkün değil. eş-ki diye app yap, sevişen sevişsin, evlenen evlensin. iban yazıyorum başakcığım, ordan şeyaparsınız.
  • evli olanlar için de karımı ve kocamı nasıl aldatabilirim başlığı açılsın ki burda ki şerefsizler defolup gitsin o başlığa.

niyetler temizse okulda, yolda ya da kütüphanede tanışacağın birinden farksız olmasa gerek burası.

görücü usulü hariç evlenen tipler nerde tanıştı acaba gelip burayı eleştiriyor. her boku eleştiren tipler de girip yazmazsa kendilerine faydaları olur.
  • 43 yaşında

1.60/a 97 kilo

emekliliğe yaştan takılanlar grubuna dahil bir hanımefendi olarak taliplerim yeşillendirebilirse bir çay içebiliriz.

ev yok, araba da yok ama çocuk da yok. gelin emekli maaşımı beraber ezelim.
  • görümce ve baldız kadrolarını doldurarak ara karıştırabilir , akıl verebilir, gelin hamamı kına gecesi organize edebilirim. maksat ben yandım herkes yansın..
  • bu başlığa yazanları eleştirmek için başlığa üşüşen insanların samimiyetsiz olduğunu düşünüyorum.
    buraya üşüşme nedenleri “belki biri beni görür, benimle tanışmak ister” düşüncesi, bundan eminim.
    senin için buraya yazmak yanlışsa, okuma bile, ne diye insanların özgürlüklerini kısıtlamak için ötüyorsun?
  • bazen bu başlıkları gördüğümde sözlüğün nickim tarafından işgal edildiğini düşünüyorum
hesabın var mı? giriş yap