• trabzonsporlu futbolcuların son on dakika yaptıkları şerefsizlikler neticesinde fenerin ikinci golüne nasıl sevindim anlatamam.

not:bjk
  • fanatik galatasaraylı olarak söylüyorum fener böyle güzel oynasın her sene şampiyon olsun.

bu trabzonlular kadar orospu çocuğunu da hiç görmedim 24 numaralı oyuncuları salih 3 kere atılmalıydı, aykut demir denen ışid'liyi de sahaya bile almamalılardı. bu kadar çirkef, karı kılıklı bi topluluk olamaz.
  • büyütmeye gerek yok, fenerbahçe'nin sıradan bir anadolu takımına karşı, sıradan bir galibiyet aldığı maç. eze eze de olsa, üzerlerine basa basa da olsa 3 puandan başka bir önemi yok. hükümet desteğiyle kendilerini bizim ayarımızda gördüler, bu onlar için büyük bir hayaldi ama şu an enkaz durumlarındaki takımları gerçeğin ta kendisi.

tüm stad hep bir ağızdan "trabzon kümeye" diye bağırdı ya, bundan daha güzel bir an olamaz işte bir fenerbahçe taraftarı için. küfür falan etmeden bundan daha büyük bir aşağılama olamazdı, zevkten dört köşe oldum resmen.

ha bir de, onur kıvrak neden maç bitiminde orta yuvarlağa gelip babalanmadı anlamadım. fernandao'nun golünden sonra yerden kalkarken kaba etlerini ovuşturuyordu. yazık, bir şey geldi herhalde çocuğun başına, şovunu yapamadı. halbuki burada "adam, adamın hası" yazmak için bekleyen yüzlerce yavşak vardı, beklentileri karşılayamadı, çok yazık.
  • geçen hafta derste ufak bir futbol muhabbeti açılmış, terbiyesiz öğrencilerden biri, en ön sırada oturmasına rağmen benim duymayacağımı düşünerek "trabzon geçirecek hocam" demek gibi bir ukalalık yapmıştı. duymamış gibi yapıp dersime devam ettim. zira, biliyorum ki hocalar herşeyi duyar, olan biteni görür ama zaman zaman duymazdan ve görmezden gelir ki öğrenci topluluk içinde mahcup olmasın. zira, zayıflık yapmak, hata yapmak öğrenci işi, hatasını anlamasını sağlamak hocanın işidir.

yarın o genci bulup hatasını anlaması için "nasıl geçirdik trazbana, götünden boğazına kadar?" deyip, onu duyduğumu anlamasını sağlamayı planlıyorum. böylece adalet yerini bulacak, kendisi de hatasını anlayacaktır. ağzını yüzünü eğerse zaten sikerim suratını şu salihi gördükten sonraki sinirimle.

not: elbette şaka yapıyorum. olay gerçek ama tabii ki dediklerimi yapıp o seviyeye inemem. eheh.

(bkz: öyleyse bağırın ulan fenerbahçe çok yaşa diye)
  • fm de salihi fenere alip 5 yillik sözleşme imzalatip hergün itin gotune sokup tek bir mac bile oynatmadan degerini 90 model sahin fiyatina dusene kadar kalecilik antrenmanlari yaptirmama sebep olacak olan karsilasma.
  • nani'nin kitledigi, fernandao'nun kudurmuş köpeklere bilezik gibi geçirdiği maç.
  • uzun zamandır bir takım kadıköy'e özellikle küfür yemek amaçlı gelmemişti.

böyle bir adilik, şerefsizlik görmemiştim. fark yememek için tansiyonu arttıran yavşaklara fernandao kafasını soktu ben bunu yazarken.

beter olun. ne kadar ışidçi, futbol katili varsa toplamışsınız. tarihten silinip gidersiniz umarım.

hırınzbı mıcıkları sizi.
  • öncesinde ve sonrasında trabzonspor otobüsüne hiçbir zarar gelmeyecektir.
  • fener'in yaklaşık 10-15 senedir kendi sahasında bjk,gs ve ts'ye yenilmediği, ts'nin son 5 maçta gol bile atamadığı düşünülünce, üstüne fener'in formu trabzon'un ise kriz ortamı eklenince eğer fener bu maçı kazanamazsa bunun adı sürpriz değil mucize olur.
hesabın var mı? giriş yap