• ekran görüntüsünü açınca, rezalet olarak nitelenenin kötü türkçe olduğunu düşündüm, şöyle ki "çok sayıda 12 kişinin hayatını kaybettiği" şeklinde bir ifade var!
  • bir an kendimi "belki de kizcagizin ailesi rahatsiz olmasin diye yapmislardir" diye dusunurken buldum ama sonradan jeton dustu, o kadar hassas olsalar o fotografi kulliyen yayinlamazlar zaten...

cok safim evet.
  • dinciler bakıp 31 çekmesin diyedir. editör doğru olanı yapmış arkadaşlar. biraz da türkçe öğrenirse ilerde belki şirin poyzın bile olabilir.
  • bir sıkıntı göremediğim mozaiklemedir. editör iyi yapmıştır.

not: agnostikspor + 14 yaşında kız çocuk babası
  • gidip gözlüğümü taktıran sansürdür. ikinci fotoğrafa tıklayana kadar yara bere aradım dedim heralde bi yerlerde açık bişey var. açık tek şey göbekmiş. günahmış.
  • bundan daha beteri olayla ilgili yeni haberleri "sıcak gelişme" başlığıyla sunmalarıdır.

vicdanlarını siktiklerim.
  • adamlar mozaiklemesin de yobazların yurduna gönderen baba hastanede minicik kız çocuğunu namus meselesi mi yapsın.

edit : millet editöre sövmüş, bre mallar bu kızlar nişantaşında yaşayan kızlar değil.dininden çıkmasın diye cemaat yurduna verilmiş kızlar.düşünsene babası neler eder mahrem yerleri öyle veya böyle gözüktü diye.
    empati kurun biraz.
  • asıl rezalet çocuğun yüzünün sansürlenmeden yayınlamak. görüntüde sansür olmasa "dikkatsizlik" der geçerdim de bu apaçık art niyettir.
  • rezalet çocuğun sansürlenmesi değil o halde fotoğrafının yayınlanmasıdır.
  • mozaiklenmesi gereken yuzudur gobegi degil. biri cikip ne var bunda derse diye bastan yazayim.

bu sekilde hem okuyucuya hem de yaraliya ayip etmisler.
hesabın var mı? giriş yap