• şimdiye kadar yaşaması mucizeydi üzülmedim de oh da demem nötr
  • kesinlikle sebebin holofobiklik olduğunu düşünmüyorum hatta bu çocuğun hedef olduğunu da düşünmüyorum. mekanın sahibi ya da içerde bulunan bir ağır abiye yönelik bir hareket olması için yapılmış bir saldırıdır muhakkak. özellikle eğlenmeye gitmiş kezo ve kamillere geçmiş olsun demek istiyorum

ya bi dur allah aşkına zaten ortalık karışık bir de sen başlama
  • kerimcan durmaz'ın öldüğü söylenen saldırı.

edit: hafif yaralanmış.
  • burada yazılanları okuyunca kanım dondu. insan lan insan senin benim gibi insan. sonra özgürlük demokrasi diye ağlarsınız. ulan ne biçim insanlarlarsınız ya. adam özgür istediği gibi konuşuruz davranır. size laf etmek bela okumak düşmez.
  • oğlum orası istanbul değil samsun diyeceğim olay.. habere göre samsun'da geçmiş.. daha da doğu karadeniz'de olsaymış hafif değil ağır yaralı olarak bile zor kurtulurmuş diyorum.. bilmiyorum bu tür kişilerin tedavisi olmalı..
  • ulan bu acıdığınız yeni yetme ünlü, gözümün önünde nişantaşında ünlü olmak için götünü yaladığı bir pop divasının mekanında, yavşadığı çocuk bunu tersledi diye ağzını yüzünü kırdırmış biri. o mafya bozuntusu tiplerin elinden alana kadar neler çektim adamı. siktirin gidin az ötede yapın duygusal aforizmalarınızı.
  • mona lisa gibi bir haldeyim. üzülsem mi bir nebze de olsa sevinsem mi bilemedim.

yahu bu kişi eşcinselliği bir araç olarak, üzerinden prim yaparak bir şekilde fame olmaya kasan biri değil mi? türkiye'nin geneline aykırı tutumu sebebiyle kendini sempatikleştirip ünlenmedi mi? o kadar ahmak hale geldi ki zaten bu işler; bu kişi taksinin birinde bağırıp çığırıp saçma hareketler yaptığında da bizim gençler gülüyordu buna. yazık..

iki üç gün ünlenenin dj olduğu günümüzde, bu kişi de muhtemelen dj'lik ayağına gittiği samsun'da saldırıya uğramış. eşcinsel haklarını destekliyorum. bütün eşcinsel vatandaşlarımıza saygım sonsuz. fakat eşcinsellik üzerinden prim yapan bu kişiye sorarım: yahu, karadeniz sevmez böyle cıvık erkekleri. bilmez misin? şahsına yönelik bir saldırı olduğunu düşünmüyorum. bence mekanda bir olay çıktı ve kötü bir şekilde o da yaralandı. allah şifa versin. umuyorum ki kötü bir şey olmaz.

sevindiğim tek nokta; yahu bu fenomenlik saçmalığını durdurun artık. yarım aklıyla binbir şaklabanlık yapan herifler üniversiteler söyleşiye çağrılıyor baylar bayanlar üniversiteye!!!! hadi eğlence beldelerinde dj'lerin ekmeğiyle oynuyorlar eyvallah da, yahu profesör - alim - sanatçı yerine bu fenomencikler gidiyor üniversitelere! umuyorum ki şu fenomen saçmalığından kurtuluruz. ya film çekiyorlar ya dj oluyorlar. başka bir halt yaptıkları yok zaten!
  • kankisi sabri sarıoğlu'nun memleketi samsun'da gerçekleşen saldırıdır.
  • kerimcan durmaz ile alakasının olduğunu düşünmediğim hadise. (bkz: at fava bekle)

vardır başka bi bok* ve kerim kardeş de araya kaynayıp güme gitmiştir. yoksa kim sikleyip de saldırı düzenler böyle boş beleş bir tipe.
hesabın var mı? giriş yap