• şahan gökbakar'ın yegane kaliteli eserini hatırlatan genç odası çemkirmesi.

--- spoiler ---
    adım samuel, 25 yaşım...
    ilginç enteresan bir fiziğe sahibim.. hemcinsime ilgim yok karşı cinsine de ilgim yok hiç bi cinsime benim ilgim yok.
    küba göçmeniyim. çok iyi salsa, latino, rumba, samba, çaça yaparım...
    insaniyim, hümanistim benimlen ilişki kuracak insanı tanımak isterim. o yüzden mutlaka karşı karşıya gelmeliyiz...
    cinsel olarak zayıf yaradılışlıyım önemli değil. herşey mi canım seks? benimle insanı olarak muhatab olmayın.
    ben, karşımdakiyle iletişim kurmam gözlerimden anlamasını isterim. bakıştım mı olay bitmiştir benim için...
    anne baba çok önemli bilgisayar şart yabancı dil ilk tercihim. kalbimin çiçeğini küba'dan getirdim, almaz mısın?
    adım samuel, 25 yaşım...
    --- spoiler ---
  • bakarsanız bağ bakmazsanız dağ olur gençler. 30+ yaş olup da genç, zinde, fit görünmek gayet de mümkün. ama siz derseniz ki gençlik yıllarımda bana bir şey olmaz mottosuyla; fast food'a abanırım, fosur fosur sigara içerim, bir oturuşta 6 bira içip karaciğeri yağlandırmayı ve göbek bağlamayı marifet sayarım, saçları erkenden dökerim, gözleri ekrana oyun oynarken bakmaktan bozar şişe dibi gözlük takarım falan, o zaman işler değişir. 30+ yaşınıza geldiğinizde bırakın genç göstermeyi kendinizi genç hissetmeyi, 40+ yaşınızda dede gibi gösterirsiniz.
  • bu insanlardan bir tanesi de benim. 2 ay sonra 34 bitecek, kendimi bildigin 26-27 hissediyorum, oyle de davraniyorum ve tanistigim herkes de ayni sekilde beni maksimum 28 saniyor. kendime bakiyorum, haftanin 6gunu spora gidiyorum, 12-13 yil sigara ictim, biraktim, onuda icmesem muhtemelen bir -3 daha eklerdim. yaslanmamak sizin elinizde. tum yasitlarim 1-2 tanesi haric, dedeme benzemeye basladilar, oyle de davraniyorlar. olay biraz da kendinizi nasil hissettiginizle alakali, kendinizi genc hissedin, genc kalin, ustune de biraz vucudunuza bakin, hepsi bu.
  • yaşını soranlara "sence kaç?" diye sorar.
  • ben 40 yaşındayım kendimi genç gibi görüyorum :)
  • genç görmeyi geçtim, kendimi hala universite ogrencisi gibi hissediyorum.

kafa ayni kafa. hayata dair hicbir ciddiyetim yok. bunu bi övünç gibi anlatmiyorum.

bence bi erkek cocuk sahibi olana kadar gençtir. cocuktan sonra büyürsün.

edit: cocuk sahibi bazi arkadaslar bizde de bir sey degismedi dedi. seviyorum sizin gibileri:)
  • napalım kafamız liseli hala.
    yaşlandıgımı hissedemiyorum.
  • (bkz: anan zaa xd)
  • sonunda 30 üzeri erkeklere de bi başlık açılmış.

kadınlar için evlilik meraklısı etiketini uygun gören ekşi ahalisinin bu arkadaşları, "istesem 60 yaşında da baba olurum" mottosuna 2 kelam bişey demelerini istiyorum.

30 yaşında hatta üstündeki adamların ilişkiye bir şekil verme niyeti olmaması son dk cayması, daima 21'lik kızlara koşması garip.
    bir kadına heves edip kadını tavlasa da, sevgili olma eşiğinde kaçan bu arkadaşlar sevgili olunca 6 ayda evleneceklerine inanıyorlar, sanki her ilişki evlenmek amaçlı.

bu arada hatun kişinin yaşı 26-27 olsa da fark etmez illa 30'luk kadın olmak zorunda değil karşısındaki yine de kaçıyor ilşkiden... şimdi birileri 30'luk kadın koca meraklısı derse diye bu durumu da dip not düşeyim.

30'luk erkek bir panik bir kaçış allahım sanırsın hergün bir hatun götürüyor o bal senin bu çiçek benim geziyor.

arkadaşım istesen de istemesen de evlenecek çoluk çocuğa karışacaksın, bunu sende biliyorsun :)

hayır sonra bekleyip 40lara paralı kariyerli olup en son en dırdırcı en beklentisi yüksek kadına kalıyorsun.

üzgünüm ama o kadın da 20'lerindeyse senin %80 mantık evliliği yapıyor olacak bence vaktinde sevip-sevileceğin biriyle yola devam et.
hesabın var mı? giriş yap