• çocukluktan hala çıkamamış insan evladıdır oysaki yaşıtları her gece nargile kafelerde adamlıklarına adamlık katarlar
  • aile bütçesinden fifa 20 almakla almamak arasında kalmıştır,bir yerden hediye gelmesi lazımdır
  • otuz yaşında insanları dedesi sanan velet başlığı.

ne var amk otuz yaşında olunca oyun oynanmıyor mu? hele bir de dışarıda yağmur yağıyorsa var ya en keyifli aktivite oluyor. hayatta olursam 45 yaşında da oynarım.
  • sen önce playstation nasıl yazılır onu öğren amk.

tanım: liseli yazarın saçma beyanı.
  • geçen hafta cuma günü ekşi sözlük amcaları olarak işyerinden çıktık pes atmaya gittik. mükemmel bir aktivite. stres atmak ve vakit geçirmek için playstation yaş kriteri epey abes.
  • siz troller amip veya terliksi hayvan gibi bölünerek mi çoğalıyorsunuz yoksa piyasada topunuzun anasını beceren bir dağ trolü mü var sayınız bu derece arttı?
  • 45 yasinda , avrupa'da ust duzey yoneticilik yapiyorum. mutlu bir evliligim ve 12 yasini bitiren derslerinde basarili bir kizim var. severek playstation oynamaya devam ederim.

sagolsun ne oldugu belirsiz ama sectigi nickten hayatinda mutsuz oldugunu tahmin ettigim sinirliveaheste nickli kullanici tarafindan hadsiz birisi olarak nitelendirildim. sebep : sevdigim hobi ile ugrasmak...
  • nasıl vakit buluyor da oynuyor düşüncesiyle imrendiğim insan.
  • 34 olur mu annem? seni mutlu edecekse eğer hala ps3 pes 13 oynuyorum. fena da sayılmam. senin gibi tüysüz ergenleri de cebimden çıkarıyorum haberin ola. ha bu arada allah başka dert keder vermesin sana ki, insanlığa çok faydalı bir konuya değinmişsin.
  • satranç ta oynuyorum, bowling te. haftanın 3-4 günü spor da yapıyorum. arada nadir de olsa ps4 te oynuyorum. fırsatım olsa daha da fazla oynarım.

böyle bir kural ya da yasak olduğunu bilmiyordum.
hesabın var mı? giriş yap