• erkeklik hariç beni tanımlayan durum.
  • egosu tavanlardadır. hiç çekilmez. koşarak kaçın.
  • cinsiyet hariç beni tanımlamayan durum. şaka lan şaka. bi tane v8 vantage var içinde yatıyoruz.
  • dünya sikinde olmayan, sahip olduklarıyla keyfi yerinde olan, bunu görenlerin sikilmiş beyin ve bedenlerine koyan durum. milleti bırakın amk kendinize bi bakın.
  • gelip buraya "bu benim" diye yazıyorsa görgüsüz erkektir. bu 3 şarta tav olup oltasına takılan da görgüsüz kadındır. uyumludurlar yani
  • bununla övünmek kadar gerizekalı bir tavır olamaz. zaten birlikte olacağın kadın seninle benzer zevklere sahipse seninle benzer hayat kalitesine sahiptir ve onun da en az senin kadar mal varlığı vardır. o tip kadınları evim var arabam var diye etkileyemezsin.
    zaten seninle evi var arabası var diye birlikte olacak kadından sevgili değil vergi memuru olur.
  • 29 yaşında olduğum için tutturamadığım kriterlerdir.
  • bekarlık hariç beni tanımlayan idi.

olur yani

çok da büyütülecek bi' mevzuu hiç değil.
  • 35 yaşına gelip hala bunlara sahip olamayanlar varsa ülkenin ayıbıdır. emeklilik günü doluyor o yaşta neredeyse.
  • işi anladım, arabayı da bir şekilde anladım da evi nasıl almış lan bu bebe dediğim erkektir.

not: babası yardımcı olmuş olabilir ya da bir akrabası rte'gillerden olabilir.
hesabın var mı? giriş yap