şükela:  tümü | bugün
  • 4 ekim 2020 pazar günü saat 19:00’da başlayacak 4. hafta mücadelesi.

özellikle glasgow’dan eli boş dönen ve tüm okları üzerine çeken gs yönetimi, teknik ekibi ve falcao özelinde tekrar çıkış yakalama maçı. ben en az 2 penaltı verileceğini ve falcao’nun bu penaltıları gole çevireceğini düşünüyorum. böylece transfer yapamayan, eli kolu bağlı, oyun oynayamayan ve en önemlisi de forvetinde penaltı atması için yıllık 7m verilen falcao’nun bulunduğu takım için kredi depolama maçı olacaktır.
  • kasımpaşa, bu sezona vites düşürerek, kadroyu küçülterek, hedefi indirerek başladı. takımın başında, alt liglerden bilinen mehmet altıparmak var. kazandıkları tek maç, iç sahada rizespor. takımın as 2 stoperi sakatlandı. en son hatayspor maçını orta saha tarkan serbest ve sol bek brecka ile oynadılar. kadroları geniş değil, yedeklerinde 6-7 oyuncu oluyor maksimum. hücum hattında oynayan isimler golcü sayılmaz. golcü olan gohou ile fode koita ise ortalarda yok.

galatasaray ise 4-1-4-1'i oynayacak iyi bir kadro ile başladığı sezonu, rotasyon yapınca oynayamadı. soso, formu düşük halde. belhanda, papatya falı. arda, maksimum 60 dk. diagne istekli ama oynamıyor. etebo, hâlâ formayı alamadı. babel, galatasaray'ın oyununda sol kanatta olmuyor. donk, emre taşdemir, diagne, ömer bayram, diagne ilk 11 olabilir.

derbi, zor glasgow deplasmanı ardından oynanabilecek en ideal deplasman maçı galatasaray adına. hem seyahat edilmiyor, hem geçen senelerdeki kasımpaşa değil.
  • kasımpaşa 0 galatasaray 4, yazın kupona alın parayı.
  • galatasarayimizdan iyi futbol ve galibiyet bekledigimiz mactir.

dilenciye döndük cift forvet istiyoruz, bu macta da puan kaybi yasayip, kendi elimizle kaos ortami olusturup sampiyonluk yolunda ciddi adim da atilabilir.

ilk 20 dk'da macin gidisi belli olur, miymiy oynarsak puan kaybi yasariz, 15 günde kulüp karisir. baski kurup iyi futbolla golleri atarsak gövde gösterisine dönüsür.

etebo'yu ilk 11'de bekliyorum bu macta.

kazanirsak liderlik, kaybedersek kaos.

allah yardimcimiz olsun

konsantrasyon

#hedef23
  • güzel bir oyunla kazanarak şampiyonluk yanılgısına düşeceğimiz bir diğer maç, transfer sezonunu bomboş açan beşiktaş bile eksiklerini doldurdu biz de hala tık yok

elimdeki kadro zaten güçlü diye yola çıkan tüm takımlar batıyor bu ligde. 2013 sonrası galatasaraya 2017 sonrası beşiktaşa oldu şimdi başakşehire oluyor. senin kadron geçen sene iyiydi geçen sene bu sene değil. seni geçen yılki kadron atıyorum 10 puanken rakiplerin 6-7 civarındaydı şimdi sen yine 10 sun ama rakiplerin 12-13 artık .şampiyon kadroları güzel yenileyemediğimiz için hiç bir takımda başarı sürekliliği olmuyor. tabiki hiç biri her sene şampiyon olamaz ama, şampiyon kapattığın senenin ardından sahadaki oyunun yerlerdeyse büyük sorunlar var demektir.
  • etoboyu orta sahaya koyup sol kanatta arda ve babel durağanlından kurtulmamızı dilediğim maç. falcao yerine cagne umudumda bulunmakta.
  • kasımpaşa'nın saplayıp geçeceği maç. hiç öyle pompalandığı gibi kötü değil kasımpaşa taş gibi takım üstelik dinlenmiş şekilde çıkacaklar cinconun yirmi günde 7. maçı aq götlerini kaldırır hal kalmadı dedelerde ben kasımpaşa'ya bastım onlar da cincona basacak nasipse*.
  • vasat futbolcular ile yine iyi bir oyun oynayamayacağımız maç.

avrupa macerası bittikten sonra ligi takip etme motivasyonum çok düşüyor, adeta sezon bitiyor benim için.
  • ligin başından beri glasgow rangers maçı hariç tüm maçlarını istanbul'da oynayan galatasaray için yorgunluğun bahane edilmemesi gereken psikolojik bir maç.

maçın yıldızı adayım sürekli dikine oynamak isteyen etobo.
  • rangers karşısında yaşanan hayal kırıklığı yüzünden galatasaray'dan bir reaksiyon bekliyorum. duygusal oyunculara sahibiz ve o hayal kırıklığını unutturmak için bu akşam maçı kazanacaklar.