• fenerbahçe spor kulübü'nün hala faillerinin bulunamadığı 4 nisan 2015 fenerbahçe otobüsüne saldırı olayı sebebiyle protesto amacıyla gerçekleştirdiği hareket.

kulübün tüm resmi yayın organları ve sosyal medya hesapları dondurulmuş durumda.

ayrıca kadıköy'deki alex de souza heykelinin üzeri örtüldü ve fenerium mağazalarının camları karartıldı.

resmi web sitesi
    resmi twitter hesabı
    resmi instagram hesabı
    resmi youtube kanalı
    fb tv
    kadıköy'deki alex heykeli
    fenerium mağazaları

#4nisan2015iunutmadık
  • failleri bulunamayan silahlı otobüs saldırısına yapılan protestodur.

kim düşündüyse tebrik ediyorum, harika bir iş.

ayrıca bu iş burada kalmayacak. er ya da geç yapanlar ve yaptıranlar ortaya çıkacak.
  • güzel düşünülmüş protestodur lakin faili meçhul bu saldırı için ne protesto yapılsa az kalır.
    saldırı yapıldıktan, otobüs şoförü yaralandıktan sonra , kurşun değil taş gelmiş propagandası yapıp olayın faili meçhul kalmasındaki aktörler merkez medyada sorumlu pozisyonda ve mhk’de görev aldığı sürece faili meçhul kalmaya devam edecek saldırıdır.

bu arada saldırının hemen ertesinde otobüs şoför koltuğunda gevrek gevrek gülerek poz veren, sonrasında tribünde gencecik bir arkadaşımızın kalp krizi sebebiyle vefat ettiği maçın sonunda ben de kalp krizi geçirebilirdim ne var diyen müsveddeleri de unutmayacağız. (bkz: abdurrahim albayrak)
  • insanın gözlerini dolduran, çok güzel düşünülmüş protesto.

failleri hala bulunamamıştır *.
  • eğer fenerbahçe olmasaydı ne hissederdiniz?

şu anda fenerbahçe hiç bir mecrada yok kulüpten haber almak imkansız, kulüp kanalını açıyorsun yayın yok. fenerbahçe yok olmuş sanki bir günde. hem 4 nisan 2015'de yapmak istediklerini gibi bir olay, hem de başlayacak bağış kampanyası için "başka fenerbahçe" yok bilincini uyandıran güzel düşünülmüş bir çalışma olmuş.

başka fenerbahçe yok ve biz ona sahip çıkacağız.
  • tüylerimi diken diken eden protestodur. fenerbahçe’m benim biricik sevgilim.
  • mal turnusolları ortaya çıkmıştır. bir otobüs dolusu insanın canına kast edilmiş bi durum var dalga geçebiliyorsunuz hala şaka mısınız ?

faillerinin hala bulunamamış olması başka bi saçmalık veya bulundu ama gizleniyor. fanatikliği bırakın ve insan olun !

ha bu arada galatasaraylıyım ben.
  • lafı dolandırmaya gerek olmayan protestodur. fenerbahçe takım otobüsü kurşunlanmış ve onlarca insan öldürülmeye çalışılmıştır. taştır o denmiş, üzeri kapatılmaya çalışılmıştır. fenerbahçe spor klübü verebileceği en mantıklı tepkiyi vermiş ve harika bir eyleme imza atmıştır.
  • 4 yıl önce takım otobüsümüze yapılan silahlı saldırı sonrası fenerbahçe'ye karşı ülkenin sergilediği duruşu bugün aynen sergiliyor.

işte böyle yoktu bu olayın üstüne gitmesi gerekenler diyor..
  • o gün hepimiz söylemiştik, "fenerbahçe yok edilmek istendi" diye. şimdi de "yokuz işte" deniyor bu protesto ile.

düşünen herkesin aklına sağlık. müthiş protesto.
hesabın var mı? giriş yap