• "bak ferdinin golü güzel ama fenerbahçe penaltı yaptı, hem göztepe bilerek kötü oynuyor olabilir" diyen galatasaraylının zihniyeti:

"ferdinin golüne güzel dedim buradan güven kazanırım, hemen göztepe bilerek kötü oynuyor deyip şike algısı yaratayım. hakem de penaltı vermedi dersem oldu bu iş" demektir.

ya takım kaçıncı sırada haberim bile yok muhtemelen 7 veya 8. sezonun sonu gelmiş şampiyonluk iddiası yok. ama maklubecilerden geçilmiyor başlık. korkmayın len.
  • ulan demeyeyim demeyeyim diyorum, 6. fenerbahçe biraz iyi top oynayınca rakiplerde göt korkusu başlıyor. korkmayın oğlum potada değiliz, gelip burada saçma sapan pozisyonlara penaltıydı demenize gerek yok.
  • maçın başından beri vedat'a faul yapıldığı her pozisyonda hakem fb aleyhine karar verdi. vedat en son isyana giderken faul pozisyonuna neden olan herif tuttu vedat'ı.

üstüne de fb gol yedi. 11 maça çıktı gol yeme serimiz. millet gol yememe serisi yapar, çok şükür biz yeme serisi yapmamıza rağmen bu durumdayız.
  • fb 5. değişikliği yaparsa hamsilere başakşehir'in avuntusu olarak fenerium'da satılan 2011 kupası verilecekmiş.

ayrıca fb kapanacakmış.
  • sol önde şu ferdi’yi oynatmak varken haftalarca tercihini oynayabileceği tek pozisyon orta sahanın ortası olan tolga’dan yana kullandığı için ersun yanal’a ne kadar sövülse azdır. bir stoperde jailson bir de sol önde tolga ısrarını düşündükçe çıldırmamak elde değil. bir takım ancak bu kadar sabote edilebilirdi. operasyon çekildi mi? tartışmasız. ama kendisi de sağolsun tercihleriyle buna bayağı katkı yaptı.
  • golde herhangi bir hata, bok atacak bir şey bulamayanların spikere sardığı maç. *
  • ferdiden çok iyi şut. işte şöyle bitirici şutları olan kanat lazım takıma.
    falette çok güzel dikine gitti pozisyon başlangıcında.
  • ulan şu çocuğu sezon başından beri topa vurma özürlü rodriguez yerine oynatsaydınız ilk 11de kim bilir kaç gol kaç asist yapacaktı. belki ne maçları çevirecekti. illa şampiyonluk yarışından kopmamızı mı beklediniz allahsızlar.
  • yüzde yüz penaltı denen pozisyonda falette göztepeli oyuncu tarafından itildiği için eline geliyor top. ayrıca korner bekletilip, pozisyon var'da incelendi hakem bile çağırılmadı normal olarak. vermemesine ben de şaşırdım konu fenerbahçe olunca verirlerdi bunları.

penaltı diyenlere sorayım: ben rakibin kalecisinin elinde top varken arkadan iteyim ceza sahası dışına çıkartayım endirekt vuruş mu verilir?
  • emre'nin muhteşem değişiklikleri ile, dökülen ozan'a rağmen sahayı iyi parselleyip oyunun hakimi olan fenerbahçe'nin, her değişiklikten sonra oyundan biraz daha düşerek ancak altay sayesinde üç puana ulaşabildiği maçtır.
hesabın var mı? giriş yap