şükela:  tümü | bugün
 • bahtsız türk gençlerinin yaşadığı dramı sergilemiştir. bu replik efsane olur.

  ağlaya ağlaya otuzbir çektim..

  link

  şizofren oldum olacağım... aldım telefonu girdim banyoya, wifi tam çekmiyordu yani internet yok denilecek kadar azdı. bende kapadım wifi yi kendi internetimi açtım. yazdım malum yazıyı googleye, zaten 1 2 dakikalık sahne yüklense bana yeterdi. ama aptal siteler, aptal s7 edge, aptal avea, reklama bile tıklamadan aptal telefonda sekmeler açılıp kapandı ben çıktım ama geri girdi falan o ara telefon gitti geldi. acayp sinirlenmeye başlamıştım ama birde ne göreyim, 2 tane mesaj geldi. biri ''ödeme işleminiz başarıyla gerçekleştirmiştir'' diye, diğeri 14 tl değerinde aptal bir şeyin aboneliğini başlatmışım! ulan hiç bir şeyi onaylamadım, kabul etmedim, sadece bir kaç sekme açılıp kapandı saniyenin 10 da biri sürede. abi delirecektim sövdüm ve mesajı ıptal yazıp geri yolladım ve aptal aboneliği iptal ettim. wifiyi açtım wifi ile denedim ama olmadı çok yavaştı, telrar kapadım, bu sefer aptal türk +18 sitelerindendir diye düşündüm, arayacağım kelimeyi ingilizce yazıp aradım ve girdim malum siteye, ulan aynısı olmaz mı. gene lanet reklamın lanet mesajı geldi, gene 14 tl lik abone başlatılmıştı. benim tek suçum 4g ile porno izlemem! ya reklam açılsın ona bir şey demiyorum ama hiç bir şeyi onaylamadan etmeden nasıl böyle bir şey olabiliyor? eskiden onaylayıp gönderiyordun şimdi o bile yok! neyse gene iptal ettim ama bi şekil açtım videoyu, sinir kusarak izlemeye başladım. telefonu banyoda sabunların olduğu yere koymuştum. ulan şeytan itti telefonu yere çat diye düştü. lanet okuyup ağlaya ağlaya çektim ama bi gram zevk almadım.
  çıktım odama avea müşteri hizmetlerini arayayım dedim iki saat bi ona tıkla bi buna tıkla neyse buldum müşteri hizmetlerini, tam ''sizi müşteri hizmetlerine bağlıyorum' dedi ve telefon yüzüme kapandı! '. kere denediğimde bi kadın açtı ve fatura bir kaç gün sonra aktif olacak falan dedi. yani o para bana girdi mi girmedi mi daha belli değil.
  beyler benim hayatım hep böyle troll geçiyor, bunun gibi olaylar günde 10 larca başıma geliyor, gözümün önündeki kalem yok olmuştu küçücük odamda ve 4 ay sonra ortaya çıkmıştı. artık nesnelerin canlı varlıklar olduğuna inanıyorum şizofren değilim ama beyler, googleye ''dünyanın en şanssız adam'' yazınca çıkan şeylerden daha şanssızım...

  bu arada telefon s7 edge. iyi gene su geçirmedi
 • adblock viralidir.
 • dramı yaşayan genci reklam engelleyici kullanmaya yönlendirir. bilmeyenler için gelsin. samsungun tarayıcısı için adblock plus kurup ayarlardan aktif edilebilir ya da firefox kurularak ublock eklentisini kurarak reklamlardan kurtulabilirsiniz.
 • en az dört çocuk diyenlerin el atması gereken durumdur.
  yazık! bu gençler hep böyle seksten soğuyor.
  günah bu gençlerimize.