• ot içmenin yan etkilerindendir. ot zihni berraklaştırır ve ot içmeyi bıraktıktan kısa bir süre sonra daha gördüğünüz rüyalar çok berrak olur.

daha sonra 720p'den 144p ye kadar düşer kalitesi.
    4k rüya görmek için illa ot içmeye gerek de yoktur ya da ot içtim içmedim tartışması da abestir.

okuyunuz:
    https://gaiadergi.com/…kadar-canli-ruyalar-goruruz/
  • bazı antidepresan ilaçların yan etkisidir
  • tanım: halkın parasını cukkalamak için uydurulmuş bir yastık pazarlama yalanıdır.

4k denilen rüyaların çoğu aslında 1080p kurgulanıp daha sonra upscale edilerek 4k'ya dönüştürülüyor. özellikle bol cgi gerektiren ejderha, zombi, uzay yolculukları gibi sahnelerde aslında detayların çok da verilmediğini, çeşitli bulanıklıklar olduğunu fark edebilirsiniz. aynı zamanda hareketli takip sahnelerinde de karakterlerin arkasında ghosting etkisinin oluştuğunu da göreceksiniz. çünkü beynimiz uyurken 4k rüya işlemekte zorlanıyor. bir önceki kare ile bir sonraki kare üst üste biniyor.

asıl önemli olan rüyaları 10bit renk derinliğinde ve hdr olarak görmektir. hdr rüyalar için lsd etkisinde uykuya dalınması gerektiği ise tamamen hurafedir, şehir efsanesidir.

ön edit: çoçuklarımızı uyuşturucudan uzak tutalım.
  • rüyada kemal kılıçdaroğlunu kazan kaynatırken görmek*
  • ben hep 480p gördüğümden ben etkilemeyecek olan hededir. daha yeni renkli görmeye başladım. o da her öğe değil kalkmış bana 4k diyor.

uyuşturucuyu acilen bırakmalısın.
  • son gelen 1.5 terabaytlık güncellemeyle mümkün hale gelmiştir.

lütfen kendimizi güncelleyelim.
  • (bkz: champix)
  • 1k olsun benim olsun, eskiden her türlü uçuk rüyayı görüyordum, uçuyordum, tüpsüz dalıyordum, güneşe bile gitmişliğim vardı. rüyalarımızı bile kaybettik kamuran
  • ben biraz daha bekleyip 8.5 k izlemek amacıyla, bir süre rüya görmeye dur dedim.
hesabın var mı? giriş yap