• decathlona yönelerek aralarından çıktığım insan grubu.
  • kendimden bağımsız, herhangi bir şey söylemeye çalışmadan 5000 tl ile sınırlanmaması gereken durumdur..

benim çevremde bir ara mavi'yi küçümseyen komik insanlar vardı.. mavi marketing'ini iyi yapınca, markalaşmayı başarınca sustular.. şimdi sıra lcw'de galiba.. lcw'nin herşeyi süper mi hayır ancak her girdiğimde bir iki tane çok başarılı ve bir o kadar da çok uygun fiyata ürünleri var..

deri ceketleri çok sevmem, ancak iki ay önce lcw'den 110 tl'ye deri ceket aldım.. altı-yedi kere nerden aldın diye insanlar kendiliğinden sordular.. 110 tl'ye lcw'den diyorum... gururla..

beğeniyorsanız size yakıştığınız düşünüyorsanız mavi de, lcw'de, h&m'de giymemek için sebep görmüyorum.. bir de farklı olmak isteyen esas farkı böyle yakalıyor, yoksa herkese bir timsah herkeste bir at var maşallah..
  • pazardan da giyinebilir, kimseyi giyimiyle, giydiği markayla yadırgayamassın. 5000 tl maaş alır ama ev almıştır belki her ay 2.5 bin lirası krediye gidiyordur ? belki araba almıştır. ön yargı'ya hayır.
  • 5 tane t-shirt maviden alıyorsa 15 tane lcw'den alır. yıkama derdi olmaz farklı farklı giyer.
  • ileride bu adam olmak istiyorum, hatta lcw değil lcw outletten giyinip combo bile yapabilirim.
  • 2500 tl maaşla sarar'dan giyinen erkekten daha akıllı olduğu tahmin edilmektedir.. nasıl bir görünümde olduğu hakkında bir bilgi yoktur..
  • ardında bırakacaklarıyla, torunları tarafından eshefle değil rahmetle anılacak erkektir.
  • ben burada lcw'den giyinmesinden ziyade 5000tl'nin aman aman bir paraymis gibi konusulmasina takildim.

yahu 5000tl dedigin maasa almanya da siradan bir muhendise vermeye kalksan(almandi turktu slovakti farketmez) tepene binerler. adam bulamazsin calisacak.
    ama bizim ulkede asgari ucret 1000tl'nin altinda olunca * adam cikip 5000tl'yi duyunca auvvv diye tepki gosteriyor. ha cikip da orada hayat pahali demeyin, aksine daha ucuz.
    bosuna 3.dunya ulkesi denmiyor turkiye'ye. gecim dengesizligine/ dusuk maaslara/ kotu kosullara isyan edeceginize gelmis adamin giyindigi markayi tartisiyorsunuz. **
  • akıllı adamdır.
hesabın var mı? giriş yap